vyberte rok
Boliarovokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
47.31%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
19.35%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
7.53%
Jarmila Tkáčová SNS
7.53%
Štefan Surmánek ĽSNS
5.38%
Jozef Červenák RIS
4.30%
Oliver Petrík JĽSS
3.23%
Róbert Bačinský NEKA
2.15%
Jaroslav Džunko NEKA
1.08%
Lukáš Sisák KSS
1.08%
Adam Šepetka NAJ
1.08%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

22,11
%
2017 1. kolo
4,46
%
2013 2. kolo
9,78
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,11%
2013 2. kolo 4,46%
2013 1. kolo 9,78%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ivan Hriczko, ŠKV
36 hlasov
2
Erika Zámboriová, ŠKV
36 hlasov
3
František Petro, SMER-SD
32 hlasov
4
Ladislav Vojtko, KSS
28 hlasov
5
Roland Szabó, SMER-SD
27 hlasov
6
Ondrej Bernát, SMER-SD
22 hlasov
7
Peter Derevjaník, SMER-SD
22 hlasov
8
Michal Rečka, SMER-SD
21 hlasov
9
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
10
Ján Kokarda, NEKA
20 hlasov
11
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
12
Pavol Lehotský, NEKA
18 hlasov
13
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
14
Slavomír Horváth, SNS
12 hlasov
15
Miloš Barcal, NEKA
11 hlasov
16
Jarmila Vaňová, ŠKV
11 hlasov
17
Ján Serbin, NEKA
10 hlasov
18
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
19
Vojtech Farkaš, NEKA
8 hlasov
20
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
21
Radoslav Hodor, NEKA
8 hlasov
22
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
23
Monika Gergelová, SNS
6 hlasov
24
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
25
Anton Medvec, NEKA
6 hlasov
26
Alexander Horváth, MOST - HÍD
5 hlasov
27
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
28
Peter Seman, KSS
5 hlasov
29
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
30
Július Begala, NEKA
4 hlasov
31
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
32
Martina Dutková, NEKA
4 hlasov
33
Elena Fialková, MOST - HÍD
4 hlasov
34
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
35
Peter Kocai, NAJ
4 hlasov
36
Vlastimil Lakatoš, NEKA
4 hlasov
37
Július Pelegrin, NEKA
4 hlasov
38
Gabriel Böhm, NEKA
3 hlasov
39
Slavomír Borovský, DS
3 hlasov
40
Tibor Bráz, NEKA
3 hlasov
41
Jozef Hric, KSS
3 hlasov
42
László Köteles, SMK-MKP
3 hlasov
43
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
2 hlasov
44
Mária Dulovičová, NEKA
2 hlasov
45
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
46
Ján Horváth, NEKA
2 hlasov
47
Tamás Iván, SMK-MKP
2 hlasov
48
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
49
Alexander Képes, SMK-MKP
2 hlasov
50
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasov
51
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasov
52
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
2 hlasov
53
Mária Lacková, NEKA
2 hlasov
54
Attila Oravecz, MOST - HÍD
2 hlasov
55
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
2 hlasov
56
Csaba Simkó, SMK-MKP
2 hlasov
57
Anetta Strýčková, NEKA
2 hlasov
58
Gábor Szalay, SMK-MKP
2 hlasov
59
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
60
Július Beluscsák, NEKA
1 hlasov
61
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
1 hlasov
62
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
63
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
64
Tomáš Suchý, ŠANCA
1 hlasov
65
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
66
Rudolf Varga, VZDOR