vyberte rok
Bolerázokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
62.97%
Tibor Mikuš NEKA
31.35%
Márius Novák NP
2.43%
Jaroslav Cehlárik NEKA
2.16%
József Berényi SMK
0.81%
Konrád Rigó Most-Híd
0.27%

Volebná účasť

20,26
%
2017 1. kolo
14,57
%
2013 2. kolo
10,32
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,26%
2013 2. kolo 14,57%
2013 1. kolo 10,32%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
115 hlasov
2
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
110 hlasov
3
Matej Lančarič, NEKA
83 hlasov
4
Marek Neštický, NEKA
75 hlasov
5
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
72 hlasov
6
Vladimír Púčik, SMER-SD
64 hlasov
7
Tibor Pekarčík, NEKA
61 hlasov
8
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59 hlasov
9
Marián Galbavý, NEKA
58 hlasov
10
Štefan Krištofík, SMER-SD
57 hlasov
11
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
56 hlasov
12
Martin Uhlík, NEKA
56 hlasov
13
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
14
Ľubomír Antal, SMER-SD
54 hlasov
15
Šimon Štefunko, NEKA
50 hlasov
16
Peter Haščík, NEKA
48 hlasov
17
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47 hlasov
18
Jozef Pobiecký, NEKA
45 hlasov
19
Peter Chmela, NEKA
44 hlasov
20
Bystrík Stanko, NEKA
44 hlasov
21
Peter Sloboda, NEKA
43 hlasov
22
Augustín Hambálek, SMER-SD
42 hlasov
23
Iveta Bakičová, NEKA
42 hlasov
24
Jozef Klokner, NEKA
41 hlasov
25
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
26
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
27
Jozef Koricina, NEKA
39 hlasov
28
Karol Zachar, SMER-SD
36 hlasov
29
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
36 hlasov
30
Marta Gubrická, SMER-SD
34 hlasov
31
Elena Kátlovská, NEKA
31 hlasov
32
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
33
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
34
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
35
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
29 hlasov
36
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
37
Jaroslav Cehlárik, NEKA
27 hlasov
38
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
39
Valburga Lobotková, SMER-SD
26 hlasov
40
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
41
Juraj Novota, NEKA
25 hlasov
42
Jaroslav Jánoš, NEKA
24 hlasov
43
Juraj Janček, DOMA DOBRE
24 hlasov
44
Vladimír Kozmál, SNS
24 hlasov
45
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
46
Július Zemko, SMER-SD
23 hlasov
47
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
48
Norbert Halász, NEKA
21 hlasov
49
Zuzana Frišová, DOST
21 hlasov
50
Marcel Behro, NEKA
20 hlasov
51
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
15 hlasov
52
Pavol Gabriška, DOST
13 hlasov
53
Anna Šimončičová, SNS
13 hlasov
54
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
55
Jakub Mišek, NEKA
11 hlasov
56
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
57
Martin Ostrovský, SNS
10 hlasov
58
Viera Gbelcová, SNS
10 hlasov
59
Peter Sita, NEKA
10 hlasov
60
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
61
Peter Bartovič, MOST - HÍD
8 hlasov
62
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
7 hlasov
63
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
64
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
4 hlasov
65
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
4 hlasov
66
Norbert Pavlovič, KSS
1 hlasov
67
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
1 hlasov
68
Marián Semáč, NAJ
1 hlasov
69
Rudolf Šulek, NAJ