vyberte rok
Boľokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
60.90%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
28.57%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
5.26%
Róbert Bačinský NEKA
2.26%
Jozef Bobík NEKA
0.75%
Rudolf Botka NP
0.75%
Oliver Petrík JĽSS
0.75%
Jarmila Tkáčová SNS
0.75%
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

22,85
%
2017 1. kolo
10,97
%
2013 2. kolo
34,17
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,85%
2013 2. kolo 10,97%
2013 1. kolo 34,17%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Furik, SMK-MKP
74 hlasov
2
Karol Pataky, MOST - HÍD
67 hlasov
3
József Kopasz, SMK-MKP
60 hlasov
4
Zoltán Ilko, SMK-MKP
49 hlasov
5
Csilla Bálintová, SMK-MKP
47 hlasov
6
István Takács, SMK-MKP
47 hlasov
7
Jozef Želinský, MOST - HÍD
44 hlasov
8
Gejza Sačko, MOST - HÍD
41 hlasov
9
Jozef Horváth, MOST - HÍD
38 hlasov
10
Tibor Sáradi, SMK-MKP
37 hlasov
11
Peter Pandy, MOST - HÍD
30 hlasov
12
Gustáv Liszkai, SMER-SD
27 hlasov
13
Ján Juhász, MOST - HÍD
22 hlasov
14
Peter Rico, MOST - HÍD
15 hlasov
15
Viktor Palko, MOST - HÍD
14 hlasov
16
Marek Čižmár, NEKA
12 hlasov
17
Róbert Puci, SMER-SD
11 hlasov
18
Július Hajdu, SMER-SD
11 hlasov
19
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
8 hlasov
20
Rastislav Petrovič, SMER-SD
7 hlasov
21
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
22
Dionýz Szabó, ŠKV
6 hlasov
23
Edina Kocsisová, NEKA
5 hlasov
24
Marta Hrobová, ÚSVIT
4 hlasov
25
Zoltán Mento, NEKA
4 hlasov
26
Jana Mondiková, SMER-SD
4 hlasov
27
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
28
Štefan Duč, NEKA
3 hlasov
29
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
30
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
31
Adrian Haraszti, NAJ
2 hlasov
32
Tichomír Kačo, ŠKV
1 hlasov
33
Alexander Kis-Géczi, NAJ
1 hlasov
34
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
35
Marián Vanci, ŠKV
1 hlasov
36
Slavomír Illeš, NEKA
1 hlasov
37
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
38
Jozef Gamrát, NEKA
1 hlasov
39
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
40
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
41
Libuša Babuľaková, ŠKV
1 hlasov
42
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
43
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
44
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45
Milan Malý, KSS
46
Terézia Stanková, NEKA
47
Michal Magnes, SNS
48
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
50
Katarína Kasardová, KSS
51
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
52
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
53
Iveta Solomonová, KSS
54
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
55
Ján Seman, ŠANCA
56
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
57
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
58
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
59
Radoslav Rendeš, ŠKV
60
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
61
Štefan Kandráč, NP
62
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
63
Antónia Hrabská, ŠKV
64
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65
Gabriel Garanič, NEKA
66
Michaela Ducárová, ŠKV
67
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
68
Peter Bielek, SNS
69
Peter Bačkovský, ŠKV