vyberte rok
Bohdanovceokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
54.73%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
30.85%
Róbert Bačinský NEKA
5.47%
Jarmila Tkáčová SNS
4.48%
Štefan Surmánek ĽSNS
1.49%
Adam Šepetka NAJ
1.00%
Jaroslav Džunko NEKA
0.50%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0.50%
Oliver Petrík JĽSS
0.50%
Vladislav Stanko NEKA
0.50%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS

Volebná účasť

23,84
%
2017 1. kolo
10,53
%
2013 2. kolo
9,8
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,84%
2013 2. kolo 10,53%
2013 1. kolo 9,8%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Radoslav Hodor, NEKA
72 hlasov
2
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
72 hlasov
3
Vlastimil Lakatoš, NEKA
58 hlasov
4
Mária Dulovičová, NEKA
50 hlasov
5
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47 hlasov
6
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
7
Erika Zámboriová, ŠKV
39 hlasov
8
Ján Kokarda, NEKA
37 hlasov
9
Michal Rečka, SMER-SD
35 hlasov
10
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
11
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
12
Pavol Lehotský, NEKA
33 hlasov
13
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
14
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
15
Miloš Barcal, NEKA
26 hlasov
16
Jarmila Vaňová, ŠKV
26 hlasov
17
František Petro, SMER-SD
20 hlasov
18
Peter Derevjaník, SMER-SD
19 hlasov
19
Ivan Hriczko, ŠKV
17 hlasov
20
Ondrej Bernát, SMER-SD
16 hlasov
21
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
14 hlasov
22
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
23
Monika Gergelová, SNS
13 hlasov
24
Roland Szabó, SMER-SD
13 hlasov
25
Vojtech Farkaš, NEKA
12 hlasov
26
Anton Medvec, NEKA
10 hlasov
27
Slavomír Horváth, SNS
9 hlasov
28
Július Pelegrin, NEKA
9 hlasov
29
Ján Serbin, NEKA
9 hlasov
30
Gabriel Böhm, NEKA
8 hlasov
31
Jozef Hric, KSS
8 hlasov
32
Peter Seman, KSS
8 hlasov
33
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
34
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
35
Mária Lacková, NEKA
7 hlasov
36
Július Beluscsák, NEKA
6 hlasov
37
Martina Dutková, NEKA
6 hlasov
38
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
6 hlasov
39
Anetta Strýčková, NEKA
6 hlasov
40
Ladislav Vojtko, KSS
6 hlasov
41
Slavomír Borovský, DS
5 hlasov
42
Ján Horváth, NEKA
5 hlasov
43
Peter Kocai, NAJ
5 hlasov
44
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
4 hlasov
45
Július Begala, NEKA
4 hlasov
46
Július Grulyo, NEKA
4 hlasov
47
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
48
Anton Király, SMK-MKP
3 hlasov
49
Jozef Krešák, ŠANCA
3 hlasov
50
Attila Oravecz, MOST - HÍD
3 hlasov
51
Rudolf Varga, VZDOR
3 hlasov
52
Tibor Bráz, NEKA
2 hlasov
53
Alexander Horváth, MOST - HÍD
2 hlasov
54
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasov
55
Tomáš Suchý, ŠANCA
2 hlasov
56
István Zachariaš, SMK-MKP
2 hlasov
57
Tamás Iván, SMK-MKP
1 hlasov
58
Gábor Szalay, SMK-MKP
1 hlasov
59
Elena Fialková, MOST - HÍD
60
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
61
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
62
Alexander Képes, SMK-MKP
63
Augustín Köteles, NAJ
64
László Köteles, SMK-MKP
65
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
66
Csaba Simkó, SMK-MKP