vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
42,11%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
42,11%
Štefan Surmánek ĽSNS
15,79%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miloš Barcal, NEKA
14 hlasov
2
Tomáš Suchý, ŠANCA
9 hlasov
3
Ján Kokarda, NEKA
8 hlasov
4
Peter Seman, KSS
5 hlasov
5
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
6
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
7
Michal Rečka, SMER-SD
4 hlasov
8
Jozef Krešák, ŠANCA
3 hlasov
9
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
10
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
11
Július Beluscsák, NEKA
2 hlasov
12
Ondrej Bernát, SMER-SD
2 hlasov
13
Slavomír Borovský, DS
2 hlasov
14
Peter Derevjaník, SMER-SD
2 hlasov
15
Mária Dulovičová, NEKA
2 hlasov
16
Ján Serbin, NEKA
2 hlasov
17
František Petro, SMER-SD
2 hlasov
18
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
19
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
20
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
21
Pavol Lehotský, NEKA
1 hlasov
22
Mária Lacková, NEKA
1 hlasov
23
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
24
Roland Szabó, SMER-SD
1 hlasov
25
Jozef Hric, KSS
1 hlasov
26
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
27
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
28
Radoslav Hodor, NEKA
1 hlasov
29
Monika Gergelová, SNS
1 hlasov
30
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
31
Gabriel Böhm, NEKA
1 hlasov
32
Július Begala, NEKA
1 hlasov
33
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
34
Alexander Horváth, MOST - HÍD
35
Ivan Hriczko, ŠKV
36
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
37
Tamás Iván, SMK-MKP
38
Július Grulyo, NEKA
39
Elena Fialková, MOST - HÍD
40
Vojtech Farkaš, NEKA
41
Martina Dutková, NEKA
42
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43
Tibor Bráz, NEKA
44
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
45
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
46
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
47
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
48
Július Pelegrin, NEKA
49
Csaba Simkó, SMK-MKP
50
Anetta Strýčková, NEKA
51
Gábor Szalay, SMK-MKP
52
Jarmila Vaňová, ŠKV
53
Rudolf Varga, VZDOR
54
Ladislav Vojtko, KSS
55
Attila Oravecz, MOST - HÍD
56
Anton Medvec, NEKA
57
Vlastimil Lakatoš, NEKA
58
Alexander Képes, SMK-MKP
59
Anton Király, SMK-MKP
60
Peter Kocai, NAJ
61
Ervín Kompuš, NAJ
62
Augustín Köteles, NAJ
63
László Köteles, SMK-MKP
64
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
66
Erika Zámboriová, ŠKV

Volebná účasť

10,30
%
2017 1. kolo
6,95
%
2013 2. kolo
6,38
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 10,3%
2013 2. kolo 6,95%
2013 1. kolo 6,38%