vyberte rok
Blažiceokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
46.15%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
26.15%
Róbert Bačinský NEKA
9.23%
Jarmila Tkáčová SNS
7.69%
Štefan Surmánek ĽSNS
6.15%
Rudolf Botka NP
1.54%
Jozef Červenák RIS
1.54%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1.54%
Jozef Bobík NEKA
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

14,62
%
2017 1. kolo
8,66
%
2013 2. kolo
14,05
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 14,62%
2013 2. kolo 8,66%
2013 1. kolo 14,05%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Radoslav Hodor, NEKA
29 hlasov
2
František Petro, SMER-SD
21 hlasov
3
Michal Rečka, SMER-SD
20 hlasov
4
Ján Kokarda, NEKA
19 hlasov
5
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
6
Miloš Barcal, NEKA
15 hlasov
7
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
8
Jarmila Vaňová, ŠKV
13 hlasov
9
Monika Gergelová, SNS
13 hlasov
10
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
11
Mária Dulovičová, NEKA
11 hlasov
12
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
13
Peter Derevjaník, SMER-SD
11 hlasov
14
Ján Serbin, NEKA
11 hlasov
15
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
16
Slavomír Horváth, SNS
9 hlasov
17
Vlastimil Lakatoš, NEKA
9 hlasov
18
Erika Zámboriová, ŠKV
9 hlasov
19
Július Begala, NEKA
8 hlasov
20
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
21
Pavol Lehotský, NEKA
8 hlasov
22
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
23
Ondrej Bernát, SMER-SD
7 hlasov
24
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
25
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
26
Martina Dutková, NEKA
4 hlasov
27
Vojtech Farkaš, NEKA
4 hlasov
28
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasov
29
Július Pelegrin, NEKA
3 hlasov
30
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
31
Ján Horváth, NEKA
3 hlasov
32
Slavomír Borovský, DS
3 hlasov
33
Roland Szabó, SMER-SD
2 hlasov
34
Anetta Strýčková, NEKA
2 hlasov
35
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
36
Elena Fialková, MOST - HÍD
2 hlasov
37
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
2 hlasov
38
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
39
Peter Seman, KSS
1 hlasov
40
Attila Oravecz, MOST - HÍD
1 hlasov
41
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
42
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
1 hlasov
43
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
44
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
45
Ivan Hriczko, ŠKV
1 hlasov
46
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
47
Peter Kocai, NAJ
1 hlasov
48
Rudolf Varga, VZDOR
1 hlasov
49
Jozef Hric, KSS
50
Tamás Iván, SMK-MKP
51
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
52
Alexander Képes, SMK-MKP
53
Augustín Köteles, NAJ
54
Ervín Kompuš, NAJ
55
Gábor Szalay, SMK-MKP
56
Tomáš Suchý, ŠANCA
57
Csaba Simkó, SMK-MKP
58
Mária Lacková, NEKA
59
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
60
László Köteles, SMK-MKP
61
Július Grulyo, NEKA
62
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
63
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
64
Július Beluscsák, NEKA
65
Gabriel Böhm, NEKA
66
Tibor Bráz, NEKA