vyberte rok
Blatnicaokres Martin

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
40.83%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
26.30%
Marián Murín NEKA
14.88%
Anton Martvoň NEKA
7.61%
Ján Mikolaj SNS
3.81%
Peter Sagan ĽSNS
3.81%
Peter Cibulka NEKA
1.38%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
1.04%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
0.35%

Volebná účasť

37,26
%
2017 1. kolo
20,38
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,26%
2013 1. kolo 20,38%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erika Cintulová, NEKA
104 hlasov
2
Tatiana Červeňová, SMER-SD
80 hlasov
3
Tomáš Zanovit, NEKA
70 hlasov
4
Peter Vons, NEKA
62 hlasov
5
Zdenko Kozák, SNS
60 hlasov
6
Zuzana Valocká, NEKA
53 hlasov
7
František Výrostko, NEKA
50 hlasov
8
Martin Hudec, SNS
48 hlasov
9
Imrich Žigo, NEKA
47 hlasov
10
Milan Horňák, NEKA
45 hlasov
11
Katarína Tomášová, SMER-SD
41 hlasov
12
Branislav Zacharides, NEKA
41 hlasov
13
Marián Fedor, SMER-SD
41 hlasov
14
Marián Krivuš, NEKA
39 hlasov
15
Marek Straka, SMER-SD
39 hlasov
16
Patrik Antal, NEKA
38 hlasov
17
Jaroslav Brzák, NEKA
36 hlasov
18
Slavomír Šuch, SMER-SD
34 hlasov
19
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
20
Peter Kašuba, NEKA
34 hlasov
21
Róbert Ivaška, SMER-SD
33 hlasov
22
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
23
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
24
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
25
Marcel Maťovčík, NEKA
25 hlasov
26
Jozef Petráš, SMER-SD
25 hlasov
27
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
28
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
29
Štefan Balošák, SMER-SD
21 hlasov
30
Stanislav Rohoň, NEKA
21 hlasov
31
Miroslav Mazúr, NEKA
19 hlasov
32
Alexander Velitš, VZDOR
15 hlasov
33
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
15 hlasov
34
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
35
Ivan Gondáš, SNS
13 hlasov
36
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
37
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
38
Pavol Zemko, NEKA
9 hlasov
39
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
40
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
41
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
8 hlasov
42
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
43
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
44
Ján Burda, MOST - HÍD
7 hlasov
45
Marek Veverica, DOMA DOBRE
6 hlasov
46
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
5 hlasov
47
Miroslav Herák, KSS
5 hlasov
48
Dana Šinálová, SNS
5 hlasov
49
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
5 hlasov
50
Eva Milučká, SNS
5 hlasov
51
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
52
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
53
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
54
Martin Čanády, SNS
2 hlasov