vyberte rok
Bíňovceokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
48.62%
Tibor Mikuš NEKA
46.79%
Jaroslav Cehlárik NEKA
3.67%
József Berényi SMK
0.92%
Márius Novák NP
Konrád Rigó Most-Híd

Volebná účasť

20,43
%
2017 1. kolo
16,35
%
2013 2. kolo
14,82
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,43%
2013 2. kolo 16,35%
2013 1. kolo 14,82%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
2
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
3
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
4
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
5
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
6
Marián Galbavý, NEKA
19 hlasov
7
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
8
Ľubomír Antal, SMER-SD
16 hlasov
9
Matej Lančarič, NEKA
16 hlasov
10
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
11
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
12
Marta Gubrická, SMER-SD
15 hlasov
13
Peter Chmela, NEKA
15 hlasov
14
Karol Zachar, SMER-SD
12 hlasov
15
Iveta Bakičová, NEKA
12 hlasov
16
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
17
Vladimír Púčik, SMER-SD
12 hlasov
18
Augustín Hambálek, SMER-SD
11 hlasov
19
Jozef Klokner, NEKA
11 hlasov
20
Marek Neštický, NEKA
10 hlasov
21
Tibor Pekarčík, NEKA
10 hlasov
22
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
10 hlasov
23
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
24
Marcel Behro, NEKA
8 hlasov
25
Šimon Štefunko, NEKA
7 hlasov
26
Peter Haščík, NEKA
7 hlasov
27
Jaroslav Cehlárik, NEKA
7 hlasov
28
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
29
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
30
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
31
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
32
Elena Kátlovská, NEKA
6 hlasov
33
Martin Uhlík, NEKA
6 hlasov
34
Jozef Koricina, NEKA
6 hlasov
35
Juraj Janček, DOMA DOBRE
5 hlasov
36
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
37
Peter Sloboda, NEKA
5 hlasov
38
Bystrík Stanko, NEKA
5 hlasov
39
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
40
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
41
Peter Sita, NEKA
4 hlasov
42
Valburga Lobotková, SMER-SD
4 hlasov
43
Peter Bartovič, MOST - HÍD
4 hlasov
44
Štefan Krištofík, SMER-SD
4 hlasov
45
Zuzana Frišová, DOST
4 hlasov
46
Vladimír Kozmál, SNS
4 hlasov
47
Jaroslav Jánoš, NEKA
4 hlasov
48
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
49
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
3 hlasov
50
Jakub Mišek, NEKA
3 hlasov
51
Juraj Novota, NEKA
3 hlasov
52
Martin Ostrovský, SNS
3 hlasov
53
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
54
Július Zemko, SMER-SD
3 hlasov
55
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
2 hlasov
56
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
57
Jozef Pobiecký, NEKA
2 hlasov
58
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
2 hlasov
59
Pavol Gabriška, DOST
2 hlasov
60
Norbert Halász, NEKA
2 hlasov
61
Anna Šimončičová, SNS
1 hlasov
62
Rudolf Šulek, NAJ
1 hlasov
63
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
1 hlasov
64
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
65
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
66
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
67
Norbert Pavlovič, KSS
1 hlasov
68
Viera Gbelcová, SNS
69
Marián Semáč, NAJ