vyberte rok
Biely Kostolokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
59.42%
Tibor Mikuš NEKA
34.81%
Jaroslav Cehlárik NEKA
3.77%
József Berényi SMK
1.11%
Márius Novák NP
0.89%
Konrád Rigó Most-Híd

Volebná účasť

29,8
%
2017 1. kolo
19,03
%
2013 2. kolo
19,03
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,8%
2013 2. kolo 19,03%
2013 1. kolo 19,03%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
149 hlasov
2
Vladimír Púčik, SMER-SD
122 hlasov
3
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
110 hlasov
4
Matej Lančarič, NEKA
107 hlasov
5
Jaroslav Jánoš, NEKA
93 hlasov
6
Marek Neštický, NEKA
89 hlasov
7
Tibor Pekarčík, NEKA
86 hlasov
8
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
79 hlasov
9
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
79 hlasov
10
Jozef Klokner, NEKA
70 hlasov
11
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
68 hlasov
12
Marián Galbavý, NEKA
67 hlasov
13
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
66 hlasov
14
Martin Uhlík, NEKA
59 hlasov
15
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
56 hlasov
16
Augustín Hambálek, SMER-SD
52 hlasov
17
Marta Gubrická, SMER-SD
48 hlasov
18
Šimon Štefunko, NEKA
48 hlasov
19
Ľubomír Antal, SMER-SD
44 hlasov
20
Štefan Krištofík, SMER-SD
44 hlasov
21
Bystrík Stanko, NEKA
44 hlasov
22
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
23
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
42 hlasov
24
Jaroslav Cehlárik, NEKA
41 hlasov
25
Jozef Pobiecký, NEKA
41 hlasov
26
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
41 hlasov
27
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
40 hlasov
28
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
29
Peter Sloboda, NEKA
40 hlasov
30
Jozef Koricina, NEKA
39 hlasov
31
Iveta Bakičová, NEKA
38 hlasov
32
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
33
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
34
Karol Zachar, SMER-SD
36 hlasov
35
Peter Chmela, NEKA
35 hlasov
36
Juraj Novota, NEKA
35 hlasov
37
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
38
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
39
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
40
Július Zemko, SMER-SD
32 hlasov
41
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
31 hlasov
42
Norbert Halász, NEKA
31 hlasov
43
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
44
Zuzana Frišová, DOST
22 hlasov
45
Elena Kátlovská, NEKA
20 hlasov
46
Valburga Lobotková, SMER-SD
20 hlasov
47
Marcel Behro, NEKA
18 hlasov
48
Viera Gbelcová, SNS
16 hlasov
49
Jakub Mišek, NEKA
16 hlasov
50
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
16 hlasov
51
Peter Haščík, NEKA
15 hlasov
52
Peter Sita, NEKA
15 hlasov
53
Peter Bartovič, MOST - HÍD
12 hlasov
54
Juraj Janček, DOMA DOBRE
12 hlasov
55
Anna Šimončičová, SNS
12 hlasov
56
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
12 hlasov
57
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
11 hlasov
58
Vladimír Kozmál, SNS
11 hlasov
59
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
60
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
10 hlasov
61
Pavol Gabriška, DOST
9 hlasov
62
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
63
Martin Ostrovský, SNS
7 hlasov
64
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
6 hlasov
65
Norbert Pavlovič, KSS
5 hlasov
66
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
4 hlasov
67
Rudolf Šulek, NAJ
4 hlasov
68
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
69
Marián Semáč, NAJ