vyberte rok
Bielokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
68.10%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
21.86%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
5.73%
Róbert Bačinský NEKA
1.08%
Jaroslav Džunko NEKA
1.08%
Štefan Surmánek ĽSNS
0.72%
Jozef Bobík NEKA
0.36%
Jozef Červenák RIS
0.36%
Oliver Petrík JĽSS
0.36%
Jarmila Tkáčová SNS
0.36%
Rudolf Botka NP
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

24,37
%
2017 1. kolo
6,72
%
2013 2. kolo
14,26
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,37%
2013 2. kolo 6,72%
2013 1. kolo 14,26%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Pataky, MOST - HÍD
165 hlasov
2
Peter Pandy, MOST - HÍD
131 hlasov
3
Jozef Želinský, MOST - HÍD
126 hlasov
4
Viktor Palko, MOST - HÍD
120 hlasov
5
József Kopasz, SMK-MKP
113 hlasov
6
Jozef Horváth, MOST - HÍD
109 hlasov
7
Csilla Bálintová, SMK-MKP
98 hlasov
8
Peter Rico, MOST - HÍD
97 hlasov
9
Csaba Furik, SMK-MKP
91 hlasov
10
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
80 hlasov
11
Gejza Sačko, MOST - HÍD
79 hlasov
12
Zoltán Ilko, SMK-MKP
65 hlasov
13
Ján Juhász, MOST - HÍD
63 hlasov
14
Tibor Sáradi, SMK-MKP
57 hlasov
15
István Takács, SMK-MKP
53 hlasov
16
Štefan Duč, NEKA
32 hlasov
17
Gustáv Liszkai, SMER-SD
30 hlasov
18
Dionýz Szabó, ŠKV
22 hlasov
19
Zoltán Mento, NEKA
21 hlasov
20
Július Hajdu, SMER-SD
16 hlasov
21
Edina Kocsisová, NEKA
15 hlasov
22
Jana Mondiková, SMER-SD
13 hlasov
23
Róbert Puci, SMER-SD
13 hlasov
24
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
13 hlasov
25
Rastislav Petrovič, SMER-SD
11 hlasov
26
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
27
Adrian Haraszti, NAJ
10 hlasov
28
Marek Čižmár, NEKA
10 hlasov
29
Libuša Babuľaková, ŠKV
7 hlasov
30
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
31
Marta Hrobová, ÚSVIT
6 hlasov
32
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
33
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
34
Tichomír Kačo, ŠKV
5 hlasov
35
Alexander Kis-Géczi, NAJ
5 hlasov
36
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
37
Martin Galgoczy, NEKA
4 hlasov
38
Michaela Ducárová, ŠKV
4 hlasov
39
Peter Bačkovský, ŠKV
3 hlasov
40
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
41
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
42
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
43
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
44
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
45
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
46
Iveta Solomonová, KSS
2 hlasov
47
Jozef Gamrát, NEKA
2 hlasov
48
Michal Magnes, SNS
2 hlasov
49
Slavomír Illeš, NEKA
2 hlasov
50
Katarína Kasardová, KSS
2 hlasov
51
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
52
Ján Seman, ŠANCA
2 hlasov
53
Terézia Stanková, NEKA
2 hlasov
54
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
55
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
56
Peter Bielek, SNS
2 hlasov
57
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
58
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
59
Radoslav Rendeš, ŠKV
2 hlasov
60
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
61
Antónia Hrabská, ŠKV
1 hlasov
62
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
63
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
64
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
65
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
66
Milan Malý, KSS
67
Štefan Kandráč, NP
68
Gabriel Garanič, NEKA
69
Marián Vanci, ŠKV