vyberte rok
Beniceokres Martin

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
52.17%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
22.83%
Marián Murín NEKA
9.78%
Peter Sagan ĽSNS
9.78%
Peter Cibulka NEKA
3.26%
Ján Mikolaj SNS
2.17%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Anton Martvoň NEKA
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

34,89
%
2017 1. kolo
22,06
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,89%
2013 1. kolo 22,06%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Patrik Antal, NEKA
51 hlasov
2
Marek Straka, SMER-SD
32 hlasov
3
Erika Cintulová, NEKA
31 hlasov
4
Jaroslav Brzák, NEKA
30 hlasov
5
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
6
Tatiana Červeňová, SMER-SD
22 hlasov
7
Zuzana Valocká, NEKA
20 hlasov
8
Imrich Žigo, NEKA
19 hlasov
9
Tomáš Zanovit, NEKA
18 hlasov
10
František Výrostko, NEKA
16 hlasov
11
Štefan Balošák, SMER-SD
15 hlasov
12
Zdenko Kozák, SNS
15 hlasov
13
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
14
Martin Hudec, SNS
14 hlasov
15
Katarína Tomášová, SMER-SD
14 hlasov
16
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
17
Stanislav Rohoň, NEKA
12 hlasov
18
Marián Fedor, SMER-SD
11 hlasov
19
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
20
Peter Vons, NEKA
11 hlasov
21
Marián Krivuš, NEKA
10 hlasov
22
Slavomír Šuch, SMER-SD
10 hlasov
23
Peter Kašuba, NEKA
9 hlasov
24
Marcel Maťovčík, NEKA
9 hlasov
25
Róbert Ivaška, SMER-SD
8 hlasov
26
Pavol Zemko, NEKA
8 hlasov
27
Miroslav Mazúr, NEKA
7 hlasov
28
Jozef Petráš, SMER-SD
6 hlasov
29
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
30
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
5 hlasov
31
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
32
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
33
Alexander Velitš, VZDOR
5 hlasov
34
Branislav Zacharides, NEKA
5 hlasov
35
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
36
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
37
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
38
Milan Horňák, NEKA
3 hlasov
39
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
40
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
41
Eva Milučká, SNS
3 hlasov
42
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
43
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
44
Ivan Gondáš, SNS
2 hlasov
45
Miroslav Herák, KSS
2 hlasov
46
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
47
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
2 hlasov
48
Dana Šinálová, SNS
2 hlasov
49
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
1 hlasov
50
Martin Čanády, SNS
1 hlasov
51
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
52
Ján Burda, MOST - HÍD
53
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
54
Marek Veverica, DOMA DOBRE