vyberte rok
Belžaokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
51.65%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
28.57%
Róbert Bačinský NEKA
6.59%
Jarmila Tkáčová SNS
4.40%
Štefan Surmánek ĽSNS
3.30%
Lukáš Sisák KSS
2.20%
Jaroslav Džunko NEKA
1.10%
Vladislav Stanko NEKA
1.10%
Adam Šepetka NAJ
1.10%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Oliver Petrík JĽSS
Ján Struk SMS

Volebná účasť

28,14
%
2017 1. kolo
13,33
%
2013 2. kolo
18,73
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,14%
2013 2. kolo 13,33%
2013 1. kolo 18,73%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Kokarda, NEKA
32 hlasov
2
Miloš Barcal, NEKA
27 hlasov
3
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
4
Michal Rečka, SMER-SD
26 hlasov
5
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
6
Jozef Krešák, ŠANCA
20 hlasov
7
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
8
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
9
František Petro, SMER-SD
14 hlasov
10
Anton Medvec, NEKA
13 hlasov
11
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
12
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
13
Tomáš Suchý, ŠANCA
12 hlasov
14
Peter Derevjaník, SMER-SD
11 hlasov
15
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
16
Pavol Lehotský, NEKA
10 hlasov
17
Ondrej Bernát, SMER-SD
9 hlasov
18
Mária Dulovičová, NEKA
9 hlasov
19
Monika Gergelová, SNS
9 hlasov
20
Radoslav Hodor, NEKA
9 hlasov
21
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
22
Erika Zámboriová, ŠKV
9 hlasov
23
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
24
Ján Serbin, NEKA
8 hlasov
25
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
26
Július Beluscsák, NEKA
6 hlasov
27
Slavomír Borovský, DS
6 hlasov
28
Ivan Hriczko, ŠKV
6 hlasov
29
Peter Seman, KSS
6 hlasov
30
Jarmila Vaňová, ŠKV
6 hlasov
31
Mária Lacková, NEKA
5 hlasov
32
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
33
Július Pelegrin, NEKA
4 hlasov
34
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
3 hlasov
35
Tibor Bráz, NEKA
3 hlasov
36
Elena Fialková, MOST - HÍD
3 hlasov
37
Jozef Hric, KSS
3 hlasov
38
Vlastimil Lakatoš, NEKA
3 hlasov
39
Roland Szabó, SMER-SD
3 hlasov
40
Vojtech Farkaš, NEKA
2 hlasov
41
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
42
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasov
43
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
2 hlasov
44
Anetta Strýčková, NEKA
2 hlasov
45
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
46
Július Begala, NEKA
1 hlasov
47
Gabriel Böhm, NEKA
1 hlasov
48
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
49
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
50
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
51
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
52
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
53
Peter Kocai, NAJ
1 hlasov
54
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
55
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
56
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
57
Martina Dutková, NEKA
58
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
59
Tamás Iván, SMK-MKP
60
Alexander Képes, SMK-MKP
61
Augustín Köteles, NAJ
62
László Köteles, SMK-MKP
63
Attila Oravecz, MOST - HÍD
64
Csaba Simkó, SMK-MKP
65
Gábor Szalay, SMK-MKP
66
Rudolf Varga, VZDOR