vyberte rok
Belinaokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
40.78%
Igor Kašper NEKA
14.56%
Marian Kotleba ĽSNS
12.62%
Pavel Greksa NEKA
7.77%
Jozef Šimko NEKA
6.80%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
2.91%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
2.91%
Milan Urbáni SMS
2.91%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
2.91%
Miroslav Gálik NAS
1.94%
Martin Juhaniak NEKA
1.94%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
1.94%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

24,89
%
2017 1. kolo
10,77
%
2013 2. kolo
27,94
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,89%
2013 2. kolo 10,77%
2013 1. kolo 27,94%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
97 hlasov
2
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
87 hlasov
3
Péter Csúsz, SMK-MKP
84 hlasov
4
Péter György, SMK-MKP
76 hlasov
5
László Kerekes, SMK-MKP
48 hlasov
6
Attila Agócs, MOST - HÍD
40 hlasov
7
Štefan Kertész, MOST - HÍD
8 hlasov
8
Branislav Hámorník, SMER-SD
7 hlasov
9
István Mázik, MKDA-MKDSZ
7 hlasov
10
Tibor Tóth, MOST - HÍD
7 hlasov
11
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
12
Zoltán Balog, NEKA
5 hlasov
13
Karol Ferencz, MOST - HÍD
4 hlasov
14
Jozef Bari, SRK
3 hlasov
15
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
2 hlasov
16
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
17
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
18
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
19
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
20
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
21
Pavol Križo, SNS
1 hlasov
22
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
23
Denisa Nincová, NEKA
1 hlasov
24
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
25
Lucia Kašiarová, KSS
1 hlasov
26
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
27
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
28
Pavel Greksa, NEKA
1 hlasov
29
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
30
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
1 hlasov
31
Ján Mičuda, SMER-SD
1 hlasov
32
Pavol Baculík, NEKA
1 hlasov
33
Rudolf Slivka, SNS
34
Lukáš Čavoj, NEKA
35
Marian Šulek, KSS
36
Július Čipčala, SRK
37
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
38
Jana Haláková, SMER-SD
39
Ján Svoreň, KSS
40
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
41
Juraj Pelč, NEKA
42
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
43
Milan Alberti, NEKA
44
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...