vyberte rok
Belínokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Kašper NEKA
43.75%
Marian Kotleba ĽSNS
28.13%
Ján Lunter NEKA
18.75%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
3.13%
Martin Juhaniak NEKA
3.13%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
3.13%
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

31,34
%
2017 1. kolo
36,42
%
2013 2. kolo
42,25
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,34%
2013 2. kolo 36,42%
2013 1. kolo 42,25%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Šimko, NEKA
23 hlasov
2
Vojtech Menyhárt, NEKA
15 hlasov
3
Stanislav Krahulec, NEKA
13 hlasov
4
Michal Bagačka, SMER-SD
10 hlasov
5
Stanislava Zvarová, SMER-SD
7 hlasov
6
Ivan Hazucha, SMER-SD
6 hlasov
7
Lukáš Kvietok, SMER-SD
6 hlasov
8
Dušan Hlinka, SMER-SD
5 hlasov
9
Peter Mináč, SMER-SD
5 hlasov
10
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
11
Ján Lichanec, NEKA
4 hlasov
12
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
4 hlasov
13
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
14
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
3 hlasov
15
Ferenc Auxt, SMK-MKP
3 hlasov
16
Ladislav Rigó, SMK-MKP
3 hlasov
17
Miroslava Vargová, NEKA
3 hlasov
18
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
19
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
20
Katarína Moncoľová, NEKA
2 hlasov
21
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
22
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
23
Vojtech Kökény, SRK
2 hlasov
24
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
1 hlasov
25
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
26
Aladár Bari, MOST - HÍD
1 hlasov
27
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
28
Vojtech Szajkó, SRK
1 hlasov
29
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
30
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
31
Roman Lebeda, NEKA
1 hlasov
32
Csaba Csízi, MOST - HÍD
1 hlasov
33
Ladislav Lang, MOST - HÍD
1 hlasov
34
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
35
Peter Juhász, SMK-MKP
1 hlasov
36
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
37
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
38
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
39
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
40
Gejza Mede, NEKA
41
Zdenek Očovan, NAJ
42
Alena Pivovarčiová, NP
43
Martin Pliešovský, SNS
44
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
45
Anatolij Jefimov, KSS
46
Miroslava Grendelová, KSS
47
Róbert Čipka, KSS
48
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49
Štefan Vavrek, MOST - HÍD