vyberte rok
Bátkaokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
32.59%
Marian Kotleba ĽSNS
27.23%
Jozef Šimko NEKA
14.29%
Igor Kašper NEKA
10.27%
Martin Juhaniak NEKA
4.46%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
3.57%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1.34%
Pavel Greksa NEKA
1.34%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
1.34%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1.34%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0.89%
Milan Urbáni SMS
0.89%
Miroslav Gálik NAS
0.45%
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

34,56
%
2017 1. kolo
14,32
%
2013 2. kolo
25,34
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,56%
2013 2. kolo 14,32%
2013 1. kolo 25,34%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
137 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
127 hlasov
3
Ferenc Auxt, SMK-MKP
123 hlasov
4
Ladislav Rigó, SMK-MKP
115 hlasov
5
Csaba Csízi, MOST - HÍD
77 hlasov
6
Jozef Šimko, NEKA
74 hlasov
7
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
37 hlasov
8
Aladár Bari, MOST - HÍD
34 hlasov
9
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
24 hlasov
10
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
23 hlasov
11
Ladislav Lang, MOST - HÍD
22 hlasov
12
Vojtech Kökény, SRK
22 hlasov
13
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
22 hlasov
14
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
15
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
16
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
17
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
14 hlasov
18
Lukáš Kvietok, SMER-SD
13 hlasov
19
Ivan Hazucha, SMER-SD
12 hlasov
20
Aneta Vargicová, SNS
12 hlasov
21
Gejza Mede, NEKA
12 hlasov
22
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
11 hlasov
23
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
24
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
25
Dušan Hlinka, SMER-SD
10 hlasov
26
Vojtech Menyhárt, NEKA
9 hlasov
27
Vojtech Szajkó, SRK
9 hlasov
28
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
29
Michal Bagačka, SMER-SD
8 hlasov
30
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
31
Stanislav Krahulec, NEKA
7 hlasov
32
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
33
Ján Lichanec, NEKA
6 hlasov
34
Peter Mináč, SMER-SD
6 hlasov
35
Stanislava Zvarová, SMER-SD
5 hlasov
36
Katarína Moncoľová, NEKA
5 hlasov
37
Miroslava Vargová, NEKA
4 hlasov
38
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
39
Róbert Čipka, KSS
4 hlasov
40
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
41
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
42
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
43
Miroslava Grendelová, KSS
3 hlasov
44
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasov
45
Martin Pliešovský, SNS
2 hlasov
46
Anatolij Jefimov, KSS
1 hlasov
47
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
48
Roman Lebeda, NEKA
1 hlasov
49
Zdenek Očovan, NAJ
1 hlasov