vyberte rok
Baškaokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
45.50%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
29.86%
Róbert Bačinský NEKA
5.69%
Jarmila Tkáčová SNS
5.21%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
4.27%
Jaroslav Džunko NEKA
2.37%
Štefan Surmánek ĽSNS
2.37%
Oliver Petrík JĽSS
1.42%
Adam Šepetka NAJ
1.42%
Vladislav Stanko NEKA
0.95%
Lukáš Sisák KSS
0.47%
Ján Struk SMS
0.47%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS

Volebná účasť

45,97
%
2017 1. kolo
15,71
%
2013 2. kolo
18,5
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 45,97%
2013 2. kolo 15,71%
2013 1. kolo 18,5%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Serbin, NEKA
157 hlasov
2
Ondrej Bernát, SMER-SD
38 hlasov
3
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
4
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
32 hlasov
5
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
6
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
7
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
8
Jarmila Vaňová, ŠKV
21 hlasov
9
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
10
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
11
Erika Zámboriová, ŠKV
18 hlasov
12
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
13
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
14
Ján Kokarda, NEKA
16 hlasov
15
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
16
Mária Dulovičová, NEKA
15 hlasov
17
Martina Dutková, NEKA
15 hlasov
18
Miloš Barcal, NEKA
14 hlasov
19
Monika Gergelová, SNS
14 hlasov
20
Mária Lacková, NEKA
14 hlasov
21
Anton Medvec, NEKA
14 hlasov
22
Tomáš Suchý, ŠANCA
14 hlasov
23
Ivan Hriczko, ŠKV
13 hlasov
24
František Petro, SMER-SD
13 hlasov
25
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
26
Michal Rečka, SMER-SD
12 hlasov
27
Slavomír Borovský, DS
11 hlasov
28
Vojtech Farkaš, NEKA
11 hlasov
29
Radoslav Hodor, NEKA
10 hlasov
30
Slavomír Horváth, SNS
10 hlasov
31
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
9 hlasov
32
Peter Derevjaník, SMER-SD
8 hlasov
33
Anetta Strýčková, NEKA
8 hlasov
34
Július Beluscsák, NEKA
7 hlasov
35
Jozef Krešák, ŠANCA
7 hlasov
36
Július Begala, NEKA
6 hlasov
37
Tibor Bráz, NEKA
6 hlasov
38
Pavol Lehotský, NEKA
6 hlasov
39
Július Pelegrin, NEKA
5 hlasov
40
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
4 hlasov
41
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
42
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
4 hlasov
43
Peter Kocai, NAJ
4 hlasov
44
István Zachariaš, SMK-MKP
4 hlasov
45
Gabriel Böhm, NEKA
3 hlasov
46
Július Grulyo, NEKA
3 hlasov
47
Alexander Horváth, MOST - HÍD
3 hlasov
48
Vlastimil Lakatoš, NEKA
3 hlasov
49
Peter Seman, KSS
3 hlasov
50
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
2 hlasov
51
Jozef Hric, KSS
2 hlasov
52
Alexander Képes, SMK-MKP
2 hlasov
53
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
2 hlasov
54
Csaba Simkó, SMK-MKP
2 hlasov
55
Roland Szabó, SMER-SD
2 hlasov
56
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
57
Elena Fialková, MOST - HÍD
1 hlasov
58
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
59
Tamás Iván, SMK-MKP
1 hlasov
60
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
61
Attila Oravecz, MOST - HÍD
1 hlasov
62
Rudolf Varga, VZDOR
1 hlasov
63
Anton Király, SMK-MKP
64
Augustín Köteles, NAJ
65
László Köteles, SMK-MKP
66
Gábor Szalay, SMK-MKP