vyberte rok
Bánovce nad Ondavouokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
51.57%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
23.27%
Štefan Surmánek ĽSNS
6.29%
Oliver Petrík JĽSS
4.40%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3.77%
Jarmila Tkáčová SNS
3.14%
Jozef Bobík NEKA
2.52%
Róbert Bačinský NEKA
1.89%
Adam Šepetka NAJ
1.26%
Jaroslav Džunko NEKA
0.63%
Lukáš Sisák KSS
0.63%
Vladislav Stanko NEKA
0.63%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Ján Struk SMS

Volebná účasť

27,96
%
2017 1. kolo
13,38
%
2013 2. kolo
24,23
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,96%
2013 2. kolo 13,38%
2013 1. kolo 24,23%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER-SD
70 hlasov
2
František Farkaš, SMER-SD
55 hlasov
3
Jana Cibereová, SMER-SD
47 hlasov
4
Valéria Eľková, NEKA
42 hlasov
5
Bohuš Jakuboc, ŠKV
38 hlasov
6
Ján Mihalečko, SMER-SD
37 hlasov
7
Timea Sotáková, SMER-SD
36 hlasov
8
Viliam Zahorčák, SMER-SD
33 hlasov
9
Jozef Sokologorský, SMER-SD
29 hlasov
10
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
11
Pavol Kuchta, SMER-SD
22 hlasov
12
Michal Stričík, ŠKV
22 hlasov
13
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
14
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
15
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
17 hlasov
16
Ľudovít Adam, NEKA
11 hlasov
17
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
18
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
19
Mária Bálintová, MOST - HÍD
10 hlasov
20
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
21
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
22
Matej Šarocký, ŠANCA
8 hlasov
23
Lukáš Pažinka, NEKA
8 hlasov
24
Jozef Bobík, NEKA
8 hlasov
25
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
26
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
27
Ján Viselka, NEKA
8 hlasov
28
Mária Vargová, MOST - HÍD
8 hlasov
29
Stanislav Gaľa, ŠKV
7 hlasov
30
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
31
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
7 hlasov
32
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
33
Emil Čurma, SNS
6 hlasov
34
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
35
Peter Jakab, MOST - HÍD
6 hlasov
36
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
37
Peter Sabol, SNS
6 hlasov
38
Erik Sibal, NEKA
6 hlasov
39
Jaroslav Vaľo, SNS
5 hlasov
40
Marek Švingál, ŠKV
5 hlasov
41
Miroslav Šimko, SNS
5 hlasov
42
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
43
Dušan Goda, NEKA
5 hlasov
44
Marián Nistor, ŠKV
5 hlasov
45
Oskar Szabo, SZS
4 hlasov
46
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
47
Marián Markovič, ŠKV
4 hlasov
48
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
4 hlasov
49
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
50
Peter Badida, VZDOR
4 hlasov
51
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
52
Peter Horňák, DS
3 hlasov
53
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
54
Marta Hermannová, NAJ
3 hlasov
55
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
56
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
57
Jozef Onda, NAJ
3 hlasov
58
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
59
Branislav Sijka, NEKA
2 hlasov
60
Jozef Jambor, NAJ
2 hlasov
61
Peter Borza, SNS
2 hlasov
62
Ondrej Golas, NEKA
2 hlasov
63
Karol Pavelka, SNS
2 hlasov
64
Viliam Brandis, NAJ
1 hlasov
65
Iveta Golmicová, ŠANCA
1 hlasov
66
Mikuláš Kiš, NAJ
1 hlasov
67
Peter Malík, SNS
1 hlasov
68
Marek Misár, NAJ
1 hlasov
69
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
70
Ildikó Vargová, ŠKV
1 hlasov
71
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
72
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
73
Milan Barančík, ÚSVIT
74
Radoslav Smutný, SP