vyberte rok
Bacúrovokres Zvolen

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
54.79%
Marian Kotleba ĽSNS
31.51%
Martin Juhaniak NEKA
8.22%
Igor Kašper NEKA
5.48%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

55,72
%
2017 1. kolo
33,33
%
2013 2. kolo
39,16
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 55,72%
2013 2. kolo 33,33%
2013 1. kolo 39,16%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Rastislav Schlosár, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
2
Matej Snopko, NEKA
18 hlasov
3
Jozef Ježík, SMER-SD
17 hlasov
4
Ľudmila Lysinová, SMER-SD
16 hlasov
5
Ivan Sitár, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
6
Simona Karhútová, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
7
Miroslav Kusein, SMER-SD
12 hlasov
8
Marek Darmo, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
9
Ján Mikovčák, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
10
Milan Čarnoký, NEKA
9 hlasov
11
Miroslav Náhlik, SMER-SD
9 hlasov
12
Juraj Družbacký, SMER-SD
9 hlasov
13
Ján Beljak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
14
Peter Košík, NEKA
8 hlasov
15
Peter Hričina, NEKA
8 hlasov
16
Slavomír Hanuska, SNS
7 hlasov
17
Róbert Olšiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
18
Samir Moumani, NEKA
6 hlasov
19
Peter Časnocha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
20
Miroslav Gálik, NaS - ns
5 hlasov
21
Jozef Bakša, NEKA
5 hlasov
22
Ľubomír Zubčák, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
23
Vladimír Sojak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
24
Anna Paľovová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
25
Marek Kabát, NaS - ns
3 hlasov
26
Viliam Baňák, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
27
Mária Michnová, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
28
Vladimír Neumann, VZDOR
2 hlasov
29
Ján Plesník, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
30
Igor Šufliarsky, SNS
2 hlasov
31
Róbert Vasil, NEKA
2 hlasov
32
Viktoria Vonkomerová, HZD
2 hlasov
33
Róbert Hraško, ŠANCA
1 hlasov
34
Alžbeta Staníková, NEKA
1 hlasov
35
Albín Geršič, HZD
1 hlasov
36
Ivan Bartoš, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
37
Rastislav Bobor, KSS
38
Oskar Hruška, JEDNOTA-ĽSS