vyberte rok
Bacúchokres Brezno

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
39.93%
Martin Juhaniak NEKA
26.85%
Marian Kotleba ĽSNS
26.17%
Igor Kašper NEKA
2.35%
Milan Urbáni SMS
1.34%
Miroslav Gálik NAS
0.67%
Pavel Greksa NEKA
0.67%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0.67%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0.34%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0.34%
Znenek Očovan NAJ
0.34%
Alena Piovarčiová NP
0.34%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

37,2
%
2017 1. kolo
25,77
%
2013 2. kolo
20,54
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,2%
2013 2. kolo 25,77%
2013 1. kolo 20,54%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Abel, NEKA
134 hlasov
2
Eva Laurinc Wolframová, NEKA
96 hlasov
3
Martin Juhaniak, NEKA
95 hlasov
4
Slavomír Pôbiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
78 hlasov
5
Jaroslav Demian, SMER-SD
57 hlasov
6
Jozef Tokár, NEKA
49 hlasov
7
Daniel Struhár, NEKA
48 hlasov
8
Miroslav Fašang, NEKA
44 hlasov
9
Andrej Barančok, NEKA
43 hlasov
10
Ján Mora, ĽS Naše Slovensko
41 hlasov
11
Ján Račák, SMER-SD
40 hlasov
12
Martin Ridzoň, NEKA
38 hlasov
13
Janka Halgašová, SME RODINA - Boris Kollár
33 hlasov
14
Tatiana Čontofalská, SMER-SD
32 hlasov
15
Milan Macuľa, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
16
Andrea Kirschová, NEKA
28 hlasov
17
Ivan Brozman, NEKA
27 hlasov
18
Bohuslav Nemky, SMER-SD
25 hlasov
19
Peter Ridzoň, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
20
Jozef Krutel, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
21
Marcel Pollák, SNS
15 hlasov
22
Ľubica Štugnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
23
Marian Pavúk, NEKA
14 hlasov
24
Jerguš Ridzoň, NEKA
14 hlasov
25
Vratko Strmeň, NEKA
14 hlasov
26
Marek Trnavský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
27
Milan Belko, NEKA
11 hlasov
28
Juraj Uhrin, NEKA
10 hlasov
29
Roman Švantner, DOMA DOBRE
9 hlasov
30
Andrea Mojžišová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
31
Elena Majerová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
32
Ingrid Poliaková, SNS
7 hlasov
33
Michal Kantor, SZS
5 hlasov
34
Michal Gubár, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
35
Peter Bánik, SNS
4 hlasov
36
Juraj Lokša, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
37
Zuzana Kúdelková, KSS
3 hlasov
38
Peter Ondriaš, ŠANCA
2 hlasov
39
Peter Halás, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
40
Ján Ciglan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
41
Ivan Bobák, SZS
42
Jozef Harvan, SRK
43
Andrej Majerík, VZDOR