vyberte rok
Bačkovokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
62.69%
Oliver Petrík JĽSS
10.88%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
10.88%
Štefan Surmánek ĽSNS
4.15%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3.63%
Róbert Bačinský NEKA
3.11%
Lukáš Sisák KSS
1.55%
Jarmila Tkáčová SNS
1.04%
Jozef Bobík NEKA
0.52%
Rudolf Botka NP
0.52%
Jozef Červenák RIS
0.52%
Vladislav Stanko NEKA
0.52%
Jaroslav Džunko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

44,21
%
2017 1. kolo
14,61
%
2013 2. kolo
42,03
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 44,21%
2013 2. kolo 14,61%
2013 1. kolo 42,03%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
98 hlasov
2
Róbert Puci, SMER-SD
77 hlasov
3
Jana Mondiková, SMER-SD
69 hlasov
4
Štefan Duč, NEKA
67 hlasov
5
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
60 hlasov
6
Rastislav Petrovič, SMER-SD
58 hlasov
7
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
56 hlasov
8
Michaela Ducárová, ŠKV
44 hlasov
9
Tichomír Kačo, ŠKV
41 hlasov
10
Marián Vanci, ŠKV
36 hlasov
11
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
12
Peter Rico, MOST - HÍD
29 hlasov
13
Jozef Gamrát, NEKA
27 hlasov
14
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
15
Július Hajdu, SMER-SD
24 hlasov
16
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
17
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
18
Peter Bačkovský, ŠKV
20 hlasov
19
Katarína Kasardová, KSS
18 hlasov
20
Terézia Stanková, NEKA
18 hlasov
21
Libuša Babuľaková, ŠKV
16 hlasov
22
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
23
Peter Figeľ, DS
15 hlasov
24
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
25
Antónia Hrabská, ŠKV
11 hlasov
26
Milan Malý, KSS
11 hlasov
27
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
28
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
29
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
30
Gejza Sačko, MOST - HÍD
10 hlasov
31
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
32
Iveta Solomonová, KSS
9 hlasov
33
Štefan Kandráč, NP
8 hlasov
34
Karol Pataky, MOST - HÍD
8 hlasov
35
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
36
Radoslav Rendeš, ŠKV
8 hlasov
37
Peter Bielek, SNS
7 hlasov
38
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
39
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
40
Ján Seman, ŠANCA
7 hlasov
41
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
42
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
43
Edina Kocsisová, NEKA
5 hlasov
44
Martin Galgoczy, NEKA
4 hlasov
45
Ján Juhász, MOST - HÍD
4 hlasov
46
Gabriel Garanič, NEKA
3 hlasov
47
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
48
Marta Hrobová, ÚSVIT
3 hlasov
49
Slavomír Illeš, NEKA
3 hlasov
50
Alexander Kis-Géczi, NAJ
3 hlasov
51
Gustáv Liszkai, SMER-SD
3 hlasov
52
Michal Magnes, SNS
3 hlasov
53
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
54
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
55
Csilla Bálintová, SMK-MKP
2 hlasov
56
Zoltán Ilko, SMK-MKP
2 hlasov
57
József Kopasz, SMK-MKP
2 hlasov
58
Zoltán Mento, NEKA
2 hlasov
59
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
60
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlasov
61
Adrian Haraszti, NAJ
1 hlasov
62
Jozef Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
63
Viktor Palko, MOST - HÍD
1 hlasov
64
Tibor Sáradi, SMK-MKP
1 hlasov
65
Dionýz Szabó, ŠKV
1 hlasov
66
Jozef Želinský, MOST - HÍD
1 hlasov
67
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
68
Peter Pandy, MOST - HÍD
69
István Takács, SMK-MKP