vyberte rok
Babinecokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
48.15%
Martin Juhaniak NEKA
25.93%
Marian Kotleba ĽSNS
7.41%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
3.70%
Miroslav Gálik NAS
3.70%
Igor Kašper NEKA
3.70%
Jozef Šimko NEKA
3.70%
Milan Urbáni SMS
3.70%
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

49,12
%
2017 1. kolo
44,26
%
2013 2. kolo
46,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 49,12%
2013 2. kolo 44,26%
2013 1. kolo 46,66%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Bagačka, SMER-SD
15 hlasov
2
Stanislava Zvarová, SMER-SD
12 hlasov
3
Peter Mináč, SMER-SD
12 hlasov
4
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
5
Katarína Moncoľová, NEKA
7 hlasov
6
Miroslava Vargová, NEKA
7 hlasov
7
Dušan Hlinka, SMER-SD
5 hlasov
8
Lukáš Kvietok, SMER-SD
3 hlasov
9
Stanislav Krahulec, NEKA
3 hlasov
10
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
3 hlasov
11
Martin Pliešovský, SNS
3 hlasov
12
Roman Lebeda, NEKA
3 hlasov
13
Jozef Šimko, NEKA
3 hlasov
14
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
15
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
16
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
17
Ján Lichanec, NEKA
2 hlasov
18
Ivan Hazucha, SMER-SD
2 hlasov
19
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
20
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
1 hlasov
21
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
22
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
23
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
24
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
25
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
26
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
27
Ladislav Rigó, SMK-MKP
28
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29
Aladár Bari, MOST - HÍD
30
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
31
Vojtech Szajkó, SRK
32
Gejza Mede, NEKA
33
Alena Pivovarčiová, NP
34
Peter Juhász, SMK-MKP
35
Róbert Čipka, KSS
36
Vojtech Kökény, SRK
37
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
38
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
39
Csaba Csízi, MOST - HÍD
40
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
42
Ladislav Lang, MOST - HÍD
43
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
44
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
45
Vojtech Menyhárt, NEKA
46
Zdenek Očovan, NAJ
47
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48
Anatolij Jefimov, KSS
49
Ferenc Auxt, SMK-MKP