vyberte rok
Babináokres Zvolen

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
51.15%
Marian Kotleba ĽSNS
19.54%
Igor Kašper NEKA
13.22%
Martin Juhaniak NEKA
4.60%
Miroslav Gálik NAS
2.30%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
2.30%
Alena Piovarčiová NP
1.72%
Jozef Sásik SĽSAH
1.15%
Milan Urbáni SMS
1.15%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0.57%
Pavel Greksa NEKA
0.57%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0.57%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0.57%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
0.57%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Znenek Očovan NAJ
Jozef Šimko NEKA

Volebná účasť

40,04
%
2017 1. kolo
30,02
%
2013 2. kolo
24,82
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,04%
2013 2. kolo 30,02%
2013 1. kolo 24,82%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Ježík, SMER-SD
54 hlasov
2
Ľudmila Lysinová, SMER-SD
41 hlasov
3
Miroslav Náhlik, SMER-SD
40 hlasov
4
Juraj Družbacký, SMER-SD
37 hlasov
5
Matej Snopko, NEKA
34 hlasov
6
Miroslav Kusein, SMER-SD
31 hlasov
7
Peter Košík, NEKA
28 hlasov
8
Peter Hričina, NEKA
27 hlasov
9
Milan Čarnoký, NEKA
25 hlasov
10
Samir Moumani, NEKA
22 hlasov
11
Peter Časnocha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
12
Jozef Bakša, NEKA
22 hlasov
13
Slavomír Hanuska, SNS
19 hlasov
14
Marek Darmo, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
15
Rastislav Schlosár, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
16
Simona Karhútová, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
17
Róbert Olšiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
18
Ján Beljak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
19
Alžbeta Staníková, NEKA
14 hlasov
20
Viktoria Vonkomerová, HZD
13 hlasov
21
Róbert Vasil, NEKA
13 hlasov
22
Ján Mikovčák, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
23
Anna Paľovová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
24
Rastislav Bobor, KSS
9 hlasov
25
Ivan Sitár, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
26
Igor Šufliarsky, SNS
9 hlasov
27
Oskar Hruška, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
28
Mária Michnová, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
29
Vladimír Sojak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
30
Miroslav Gálik, NaS - ns
7 hlasov
31
Ľubomír Zubčák, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
32
Róbert Hraško, ŠANCA
6 hlasov
33
Vladimír Neumann, VZDOR
5 hlasov
34
Ján Plesník, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
35
Ivan Bartoš, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
36
Viliam Baňák, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
37
Albín Geršič, HZD
3 hlasov
38
Marek Kabát, NaS - ns
2 hlasov