vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
29,85%
Ján Garaj NEKA
25,37%
Peter Chudík Smer-SD
23,88%
Andrej Gmitter NEKA
16,42%
František Oľha Šanca
2,99%
Jozef Mihalčin ĽSNS
1,49%
František Bednár NAJ
Pavol Gašper NEKA
Eduard Markovič NEKA
Miroslav Škvarek SNS
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martina Hliboká, SOĽ
51 hlasov
2
Ján Pivovarník, SNS
22 hlasov
3
Štefan Straka, NEKA
19 hlasov
4
Samuel Bruss, NEKA
15 hlasov
5
Juraj Kuročka, SMER-SD
12 hlasov
6
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
7
Štefan Hreha, SMER-SD
11 hlasov
8
Jozef Baran, SMER-SD
8 hlasov
9
Jozef Berta, SMER-SD
7 hlasov
10
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
11
Marián Hreňo, SOĽ
5 hlasov
12
Ondrej Hreha, SZS
5 hlasov
13
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
14
Miroslav Baník, NEKA
5 hlasov
15
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
16
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
5 hlasov
17
Marta Vagaská, SNS
4 hlasov
18
Andrej Krišanda, SNS
4 hlasov
19
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
20
Miroslav Gešper, NEKA
3 hlasov
21
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
22
Stanislav Obický, NEKA
3 hlasov
23
Peter Kocák, NEKA
3 hlasov
24
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
25
Zuzana Zavadská, SZ
2 hlasov
26
Miroslava Urbanová, NaS - ns
2 hlasov
27
Ján Ragan, NEKA
2 hlasov
28
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
29
Ľubomír Lukič, SMER-SD
2 hlasov
30
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Miroslav Kroka, NP
2 hlasov
32
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
33
Alfonz Kobielský, NEKA
2 hlasov
34
Anton Orokocký, VZDOR
1 hlasov
35
Peter Novák, SNS
1 hlasov
36
Ivan Koščík, NEKA
1 hlasov
37
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
39
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
1 hlasov
40
Michal Huňák, EDS
1 hlasov
41
Milan Bužo, EDS
1 hlasov
42
Ľubomír Pidaný, SNS
1 hlasov
43
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
44
Dušan Vilenik, SNS
45
Peter Treciak, NaS - ns
46
Monika Palková, SP
47
Blažena Matisová, NEKA
48
Ján Laco, ŠANCA
49
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
50
Mária Kurovská, NaS - ns
51
Ján Katriňák, RIS
52
Jozef Karchňak, ÚSVIT
53
Roman Goroľ, EDS
54
Vincent Antoš, KSS

Volebná účasť

37,37
%
2017 1. kolo
18,59
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,37%
2013 1. kolo 18,59%