vyberte rok
Adamovské Kochanovceokres Trenčín

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
43.30%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
39.69%
Štefan Škultéty NEKA
12.37%
Petra Hajšelová Sme rodina
2.58%
Nora Pániková SZS
1.55%
Ferdinand Vavrík NEKA
0.52%
Igor Valko NP

Volebná účasť

30,63
%
2017 1. kolo
22,62
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,63%
2013 1. kolo 22,62%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Križan, NEKA
96 hlasov
2
Alena Bulková, NEKA
64 hlasov
3
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
41 hlasov
4
Tomáš Vaňo, NEKA
40 hlasov
5
Peter Mikula, NEKA
33 hlasov
6
Stanislav Svatik, NEKA
32 hlasov
7
Štefan Škultéty, NEKA
29 hlasov
8
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
29 hlasov
9
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
26 hlasov
10
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
26 hlasov
11
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23 hlasov
12
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
13
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
14
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21 hlasov
15
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
16
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
17
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
18
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
19
Marian Hudec, NEKA
18 hlasov
20
Jozef Kováč, NEKA
17 hlasov
21
Danica Birošová, NEKA
16 hlasov
22
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
23
Martin Smolka, NEKA
15 hlasov
24
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
25
Miloslav Baco, NEKA
15 hlasov
26
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
27
Miloš Mičega, NEKA
15 hlasov
28
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
29
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
30
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
31
Ján Krátky, NEKA
13 hlasov
32
Martin Hošták, NEKA
12 hlasov
33
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
34
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
35
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
36
Miroslav Řádek, NEKA
10 hlasov
37
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
38
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
39
Rastislav Šepták, NEKA
8 hlasov
40
Ľubomír Horný, NEKA
8 hlasov
41
Dagmar Mikulová, NEKA
7 hlasov
42
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
43
Ingrid Opatovská, NEKA
7 hlasov
44
Henrieta Crkoňová, NEKA
6 hlasov
45
Daniela Felgrová, NEKA
6 hlasov
46
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
47
Lukáš Beták, NEKA
4 hlasov
48
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
49
Marek Trsťan, NEKA
3 hlasov
50
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
51
Denisa Martinková, NaS - ns
2 hlasov
52
Viera Žilková, NEKA
2 hlasov
53
Ľubomír Slávik, NaS - ns
1 hlasov
54
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
55
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA