vyberte rok
Ábelováokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
45.00%
Marian Kotleba ĽSNS
32.50%
Pavel Greksa NEKA
7.50%
Igor Kašper NEKA
5.00%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
2.50%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
2.50%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
2.50%
Alena Piovarčiová NP
2.50%
Miroslav Gálik NAS
Martin Juhaniak NEKA
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

31,61
%
2017 1. kolo
31,48
%
2013 2. kolo
45,06
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,61%
2013 2. kolo 31,48%
2013 1. kolo 45,06%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Haláková, SMER-SD
18 hlasov
2
Branislav Hámorník, SMER-SD
15 hlasov
3
Juraj Pelč, NEKA
10 hlasov
4
Pavol Baculík, NEKA
8 hlasov
5
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
6
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
7
Ján Mičuda, SMER-SD
7 hlasov
8
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
9
Pavol Križo, SNS
6 hlasov
10
Pavel Greksa, NEKA
5 hlasov
11
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
12
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
13
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
14
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
15
Tibor Tóth, MOST - HÍD
3 hlasov
16
Rudolf Slivka, SNS
3 hlasov
17
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
18
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
2 hlasov
19
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
2 hlasov
20
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
2 hlasov
21
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
22
Denisa Nincová, NEKA
1 hlasov
23
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
24
Štefan Kertész, MOST - HÍD
1 hlasov
25
Karol Ferencz, MOST - HÍD
1 hlasov
26
Lukáš Čavoj, NEKA
1 hlasov
27
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
28
Attila Agócs, MOST - HÍD
1 hlasov
29
Milan Alberti, NEKA
1 hlasov
30
Lucia Kašiarová, KSS
31
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
32
László Kerekes, SMK-MKP
33
István Mázik, MKDA-MKDSZ
34
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
35
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
36
Ján Svoreň, KSS
37
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
38
Péter György, SMK-MKP
39
Július Čipčala, SRK
40
Péter Csúsz, SMK-MKP
41
Zoltán Balog, NEKA
42
Jozef Bari, SRK
43
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
44
Marian Šulek, KSS