vyberte rok
Zvončínokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
66,49%
Tibor Mikuš NEKA
25,00%
Jaroslav Cehlárik NEKA
4,79%
József Berényi SMK
1,60%
Márius Novák NP
1,60%
Konrád Rigó Most-Híd
0,53%

Volebná účasť

29,29
%
2017 1. kolo
18,02
%
2013 2. kolo
17,42
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,29%
2013 2. kolo 18,02%
2013 1. kolo 17,42%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65 hlasov
2
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65 hlasov
3
Matej Lančarič, NEKA
46 hlasov
4
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
5
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
6
Vladimír Púčik, SMER-SD
41 hlasov
7
Tibor Pekarčík, NEKA
35 hlasov
8
Jozef Pobiecký, NEKA
35 hlasov
9
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
10
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
11
Marek Neštický, NEKA
31 hlasov
12
Peter Sloboda, NEKA
27 hlasov
13
Martin Uhlík, NEKA
25 hlasov
14
Marián Galbavý, NEKA
25 hlasov
15
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
16
Šimon Štefunko, NEKA
24 hlasov
17
Jozef Klokner, NEKA
23 hlasov
18
Elena Kátlovská, NEKA
20 hlasov
19
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
20
Augustín Hambálek, SMER-SD
19 hlasov
21
Juraj Novota, NEKA
17 hlasov
22
Iveta Bakičová, NEKA
17 hlasov
23
Ľubomír Antal, SMER-SD
17 hlasov
24
Valburga Lobotková, SMER-SD
16 hlasov
25
Marta Gubrická, SMER-SD
16 hlasov
26
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
27
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
28
Jaroslav Cehlárik, NEKA
14 hlasov
29
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
30
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
31
Peter Chmela, NEKA
12 hlasov
32
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
33
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
34
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
35
Bystrík Stanko, NEKA
11 hlasov
36
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
37
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
38
Štefan Krištofík, SMER-SD
11 hlasov
39
Norbert Halász, NEKA
10 hlasov
40
Július Zemko, SMER-SD
10 hlasov
41
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
10 hlasov
42
Karol Zachar, SMER-SD
9 hlasov
43
Peter Haščík, NEKA
9 hlasov
44
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
45
Zuzana Frišová, DOST
8 hlasov
46
Juraj Janček, DOMA DOBRE
7 hlasov
47
Jaroslav Jánoš, NEKA
7 hlasov
48
Jozef Koricina, NEKA
7 hlasov
49
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
50
Marián Semáč, NAJ
5 hlasov
51
Peter Sita, NEKA
5 hlasov
52
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
53
Viera Gbelcová, SNS
4 hlasov
54
Martin Ostrovský, SNS
4 hlasov
55
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
4 hlasov
56
Anna Šimončičová, SNS
4 hlasov
57
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
4 hlasov
58
Peter Bartovič, MOST - HÍD
3 hlasov
59
Norbert Pavlovič, KSS
3 hlasov
60
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
61
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
62
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
2 hlasov
63
Vladimír Kozmál, SNS
2 hlasov
64
Pavol Gabriška, DOST
2 hlasov
65
Rudolf Šulek, NAJ
1 hlasov
66
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
1 hlasov
67
Jakub Mišek, NEKA
1 hlasov
68
Marcel Behro, NEKA
1 hlasov
69
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...