Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
62,50%
Martin Červenka NEKA
19,90%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
5,10%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
4,08%
Zdenko Rosina NK/NEKA
2,81%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
1,79%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
1,53%
Roland Hakszer NEKA
1,02%
Roman Chudý ŽIVOT
0,77%
József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,51%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marián Viskupič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
103 hlasov
2
Martin Glončák, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
97 hlasov
3
Martin Halaksa, Hlas - sociálna demokracia
94 hlasov
4
Marián Galbavý, NEKA
90 hlasov
5
Branislav Kramár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
82 hlasov
6
Zuzana Bošnáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
75 hlasov
7
Matej Lančarič, NEKA
68 hlasov
8
Jana Fridrichová, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
55 hlasov
9
Tibor Pekarčík, NEKA
53 hlasov
10
Daniela Balážová, Hlas - sociálna demokracia
51 hlasov
11
Rastislav Mráz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
50 hlasov
12
Marek Neštický, NEKA
47 hlasov
13
Maroš Sagan, NEKA
46 hlasov
14
Magdaléna Eliášová, NEKA
44 hlasov
15
Štefan Krištofík, SMER - SD
43 hlasov
16
Šimon Štefunko, NEKA
40 hlasov
17
Eva Nemčovská, NEKA
36 hlasov
18
Marcel Krajčo, NEKA
35 hlasov
19
Iveta Bakičová, NEKA
35 hlasov
20
Marta Gubrická, Hlas - sociálna demokracia
34 hlasov
21
Peter Hambálek, SMER - SD
33 hlasov
22
Mária Benová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
33 hlasov
23
Július Zemko, SMER - SD
30 hlasov
24
Anita Gajarská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
30 hlasov
25
Marek Polonec, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
29 hlasov
26
Ivan Dobrovodský, NEKA
29 hlasov
27
Lívia Voleková, REPUBLIKA
28 hlasov
28
Ľubica Horváthová, NEKA
27 hlasov
29
Jozef Remenár, REPUBLIKA
26 hlasov
30
Peter Náhlik, Hlas - sociálna demokracia
26 hlasov
31
Stanislav Vančo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
26 hlasov
32
Ľuboš Kollár, NEKA
25 hlasov
33
Stanislav Hric, NEKA
25 hlasov
34
Kristína Bolemanová, Progresívne Slovensko
24 hlasov
35
Peter Chmela, NEKA
23 hlasov
36
Martin Hanák, Hlas - sociálna demokracia
21 hlasov
37
Martin Ostrovský, SNS
21 hlasov
38
Jozef Kozoň, NEKA
20 hlasov
39
Žaneta Gogolová, NEKA
19 hlasov
40
Ján Hrubý, Hlas - sociálna demokracia
19 hlasov
41
Radovan Hynek, REPUBLIKA
19 hlasov
42
Viliam Kochajda, SMER - SD
18 hlasov
43
Alan Bočkay, NEKA
17 hlasov
44
Silvia Urmínska, SMER - SD
17 hlasov
45
Eva Kalkan, Progresívne Slovensko
17 hlasov
46
Karol Križan, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
17 hlasov
47
Natália Blahová, DS
16 hlasov
48
Ľudovít Žambokréthy, REPUBLIKA
16 hlasov
49
Ján Drobný, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
50
Eva Huttová, Progresívne Slovensko
15 hlasov
51
Peter Bartovič, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
15 hlasov
52
Dušan Mikulka, SNS
15 hlasov
53
Róbert Suchý, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
15 hlasov
54
Martin Kováč, Progresívne Slovensko
14 hlasov
55
Radovan Horváth, Progresívne Slovensko
14 hlasov
56
Juraj Horváth, SNS
12 hlasov
57
Juraj Rezbárik, Hlas - sociálna demokracia
12 hlasov
58
Zdenko Rosina, NK/NEKA
12 hlasov
59
Peter Kvasničák, NEKA
11 hlasov
60
Katarína Karolová, Hlas - sociálna demokracia
11 hlasov
61
Kashif Butt, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
10 hlasov
62
Martin Ružička, SNS
10 hlasov
63
Ivan Stanovič, Hnutie ONÁS
8 hlasov
64
Jana Guldanová, Hnutie ONÁS
8 hlasov
65
Ján Jobb, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
7 hlasov
66
Ľudovít Šoltés, Socialisti.sk
5 hlasov

Volebná účasť

50,49 %

Historický vývoj

29.10. 2022 50,49 %
04.11. 2017 1. kolo 29,29 %
23.11. 2013 2. kolo 18,02 %
09.11. 2013 1. kolo 17,42 %