vyberte rok
Zvolenská Slatinaokres Zvolen

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
57,05%
Marian Kotleba ĽSNS
20,75%
Igor Kašper NEKA
9,44%
Martin Juhaniak NEKA
8,09%
Miroslav Gálik NAS
1,24%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,93%
Pavel Greksa NEKA
0,62%
Milan Urbáni SMS
0,62%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,41%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,41%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,10%
Alena Piovarčiová NP
0,10%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,10%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
0,10%
Znenek Očovan NAJ
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA

Volebná účasť

43,46
%
2017 1. kolo
32,29
%
2013 2. kolo
26,37
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,46%
2013 2. kolo 32,29%
2013 1. kolo 26,37%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Slavomír Hanuska, SNS
470 hlasov
2
Milan Čarnoký, NEKA
309 hlasov
3
Mária Michnová, SME RODINA - Boris Kollár
279 hlasov
4
Jozef Ježík, SMER-SD
226 hlasov
5
Matej Snopko, NEKA
207 hlasov
6
Juraj Družbacký, SMER-SD
160 hlasov
7
Peter Časnocha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
154 hlasov
8
Miroslav Kusein, SMER-SD
139 hlasov
9
Ján Beljak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
137 hlasov
10
Ľudmila Lysinová, SMER-SD
135 hlasov
11
Peter Košík, NEKA
124 hlasov
12
Samir Moumani, NEKA
115 hlasov
13
Anna Paľovová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
113 hlasov
14
Simona Karhútová, ĽS Naše Slovensko
112 hlasov
15
Róbert Olšiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
102 hlasov
16
Marek Darmo, ĽS Naše Slovensko
100 hlasov
17
Alžbeta Staníková, NEKA
98 hlasov
18
Jozef Bakša, NEKA
96 hlasov
19
Peter Hričina, NEKA
90 hlasov
20
Rastislav Schlosár, ĽS Naše Slovensko
74 hlasov
21
Ivan Sitár, ĽS Naše Slovensko
70 hlasov
22
Ján Mikovčák, ĽS Naše Slovensko
65 hlasov
23
Róbert Vasil, NEKA
64 hlasov
24
Igor Šufliarsky, SNS
58 hlasov
25
Vladimír Sojak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
57 hlasov
26
Miroslav Náhlik, SMER-SD
56 hlasov
27
Miroslav Gálik, NaS - ns
48 hlasov
28
Viktoria Vonkomerová, HZD
47 hlasov
29
Ivan Bartoš, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
46 hlasov
30
Róbert Hraško, ŠANCA
42 hlasov
31
Rastislav Bobor, KSS
37 hlasov
32
Ľubomír Zubčák, Slovenská ľudová strana (SĽS)
36 hlasov
33
Ján Plesník, JEDNOTA-ĽSS
33 hlasov
34
Marek Kabát, NaS - ns
17 hlasov
35
Viliam Baňák, JEDNOTA-ĽSS
15 hlasov
36
Oskar Hruška, JEDNOTA-ĽSS
13 hlasov
37
Vladimír Neumann, VZDOR
12 hlasov
38
Albín Geršič, HZD
6 hlasov