vyberte rok
Zvolenokres Zvolen

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
59,10%
Marian Kotleba ĽSNS
15,71%
Igor Kašper NEKA
10,75%
Martin Juhaniak NEKA
8,94%
Miroslav Gálik NAS
2,30%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,80%
Milan Urbáni SMS
0,62%
Pavel Greksa NEKA
0,36%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,28%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,27%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,26%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,21%
Alena Piovarčiová NP
0,13%
Jozef Sásik SĽSAH
0,11%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
0,06%
Jozef Šimko NEKA
0,05%
Znenek Očovan NAJ
0,05%

Volebná účasť

43,34
%
2017 1. kolo
27,77
%
2013 2. kolo
26,28
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,34%
2013 2. kolo 27,77%
2013 1. kolo 26,28%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Matej Snopko, NEKA
5383 hlasov
2
Peter Košík, NEKA
4807 hlasov
3
Ján Beljak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3419 hlasov
4
Miroslav Kusein, SMER-SD
3031 hlasov
5
Jozef Ježík, SMER-SD
2825 hlasov
6
Milan Čarnoký, NEKA
2763 hlasov
7
Samir Moumani, NEKA
2727 hlasov
8
Peter Časnocha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2681 hlasov
9
Juraj Družbacký, SMER-SD
2381 hlasov
10
Alžbeta Staníková, NEKA
2298 hlasov
11
Ľudmila Lysinová, SMER-SD
2212 hlasov
12
Peter Hričina, NEKA
2159 hlasov
13
Róbert Vasil, NEKA
1971 hlasov
14
Anna Paľovová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1966 hlasov
15
Róbert Olšiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1936 hlasov
16
Miroslav Gálik, NaS - ns
1551 hlasov
17
Jozef Bakša, NEKA
1412 hlasov
18
Marek Darmo, ĽS Naše Slovensko
1114 hlasov
19
Simona Karhútová, ĽS Naše Slovensko
1106 hlasov
20
Igor Šufliarsky, SNS
1042 hlasov
21
Miroslav Náhlik, SMER-SD
915 hlasov
22
Ján Mikovčák, ĽS Naše Slovensko
894 hlasov
23
Ivan Sitár, ĽS Naše Slovensko
889 hlasov
24
Rastislav Schlosár, ĽS Naše Slovensko
887 hlasov
25
Vladimír Sojak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
851 hlasov
26
Slavomír Hanuska, SNS
709 hlasov
27
Viktoria Vonkomerová, HZD
564 hlasov
28
Ján Plesník, JEDNOTA-ĽSS
529 hlasov
29
Mária Michnová, SME RODINA - Boris Kollár
495 hlasov
30
Rastislav Bobor, KSS
429 hlasov
31
Róbert Hraško, ŠANCA
405 hlasov
32
Ľubomír Zubčák, Slovenská ľudová strana (SĽS)
386 hlasov
33
Oskar Hruška, JEDNOTA-ĽSS
364 hlasov
34
Marek Kabát, NaS - ns
287 hlasov
35
Viliam Baňák, JEDNOTA-ĽSS
246 hlasov
36
Vladimír Neumann, VZDOR
222 hlasov
37
Albín Geršič, HZD
221 hlasov
38
Ivan Bartoš, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
210 hlasov