Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
87,10%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7,26%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
3,23%
Anton Korba NEKA
1,61%
Dorota Bujňáková NP
0,81%
Štefan Straka KSS
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Druga, SMER - SD
82 hlasov
2
Ivan Hopta, ÚSVIT
54 hlasov
3
František Bazar, SNS
33 hlasov
4
Dušan Drančak, NÁŠ KRAJ
32 hlasov
5
Jozef Fedorko, SMER - SD
31 hlasov
6
Štefan Ladičkovský, NEKA
28 hlasov
7
Marek Juro, SaS
25 hlasov
8
Andrej Semanco, NEKA
24 hlasov
9
Ľuboslava Hofericová, NEKA
22 hlasov
10
Peter Sinaj, NÁŠ KRAJ
15 hlasov
11
Miroslav Kerekanič, SMER - SD
15 hlasov
12
Milan Mňahončák, NÁŠ KRAJ
12 hlasov
13
Ján Ferko, SMER - SD
12 hlasov
14
Anna Sotaková, KSS
10 hlasov
15
Marián Paško, ÚSVIT
10 hlasov
16
Tibor Focko, SMER - SD
9 hlasov
17
Monika Karaffová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
18
Rudolf Gregorovič, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
19
Jozef Babják, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
20
Michal Babin, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
21
Peter Kulan, NOVA
6 hlasov
22
Matúš Karas, KSS
5 hlasov
23
Peter Beták, NOVA
5 hlasov
24
Jozef Bajkó, Z-SNP
5 hlasov
25
Michal Kurťák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
26
Cyril Hirjak, NEKA
3 hlasov
27
Vladimír Sivý, SMS
3 hlasov
28
Marián Vojtko, SNS
3 hlasov
29
Iveta Mičáková, ÚSVIT
2 hlasov
30
Andrea Firkáľová, 99%, PaS
2 hlasov
31
Milan Grundza, 99%, PaS
2 hlasov
32
Veronika Kocková, 99%, PaS
2 hlasov
33
Martin Hoľko, NOVA
2 hlasov
34
Zdenek Novák, 99%, PaS
2 hlasov
35
Martina Adameková, NOVA
2 hlasov
36
Marián Feigl, ÚSVIT
2 hlasov
37
Milan Čička, SNS
1 hlasov
38
Monika Petrušková, ÚSVIT
1 hlasov
39
Simona Galliková, Z-SNP
40
Pavol Charitun, Zmena zdola, DÚ
41
Iveta Lesáková, Z-SNP
42
Ľubomír Kurej, SRÚS

Volebná účasť

44,44
%
2017 1. kolo
40,63
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 44,44%
2013 1. kolo 40,63%