Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Štefan Straka KSS
43,48%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
30,43%
Anton Korba NEKA
8,70%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
8,70%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4,35%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
4,35%
Dorota Bujňáková NP
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Straka, KSS
13 hlasov
2
Jozef Berta, SMER - SD
13 hlasov
3
Ján Ragan, SMER - SD
10 hlasov
4
Juraj Kuročka, SMER - SD
9 hlasov
5
Michal Džuka, SOĽ
8 hlasov
6
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
8 hlasov
7
Milan Madura, ĽS-HZDS
7 hlasov
8
Dušan Molek, SMER - SD
5 hlasov
9
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
10
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
11
Marcela Pčolinská, NOVA
2 hlasov
12
Ján Šimko, NaS - ns
2 hlasov
13
Mária Kurovská, NaS - ns
2 hlasov
14
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
15
Anton Korba, NEKA
2 hlasov
16
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
17
Vincent Antoš, KSS
1 hlasov
18
Dušan Haľko, SNS
1 hlasov
19
Jozef Tomašik, SNS
1 hlasov
20
Pavol Drobný, SĽS
1 hlasov
21
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
22
Dávid Capik, SNS
1 hlasov
23
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
24
Jozef Džurdženík, SNS
1 hlasov
25
Eva Lenková, NaS - ns
1 hlasov
26
Ľubomír Pidany, SĽS
1 hlasov
27
Ján Popaďak, 99%, PaS
1 hlasov
28
Matúš Krajňák, SĽS
1 hlasov
29
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
30
Jozef Mihalčin, SĽS
1 hlasov
31
Monika Palková, Z-SNP
1 hlasov
32
Ľubomír Lukič, SMER - SD
1 hlasov
33
Anton Pavúk, NOVA
34
Ján Katriňák, SRK
35
Jozef Karchňák, ÚSVIT
36
Radovan Kapraľ, KOS
37
Miroslav Kaliaš, SRK
38
Alfonz Kaliaš, SRÚS
39
Ján Jevín, SNS
40
Peter Jacko, EDS
41
Ladislav Hromada, NOVA
42
Miroslav Gešper, NEKA
43
Ján Čižik, 99%, PaS
44
Marek Cerula, SNS
45
Lukáš Bičej, KOS
46
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
47
Rastislav Košalko, KOS
48
Miroslav Hlavatý, SĽS
49
Gabriel Vilcega, NaS - ns
50
Helena Vancáková, 99%, PaS
51
Miroslava Urbanová, NaS - ns
52
Pavol Štefanko, EDS
53
Paulína Sopková, NaS - ns
54
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
55
Emília Rujaková, SĽS
56
Milan Reich, KOS
57
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
58
Peter Ondko, NEKA
59
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
60
Ján Macuga, EDS
61
Marta Baniková, 99%, PaS

Volebná účasť

33,33
%
2017 1. kolo
36,50
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,33%
2013 1. kolo 36,50%