Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
96,99%
Milan Belica SMER - SD
3,01%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
83,33%
Milan Belica SMER - SD
9,52%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
2,38%
Peter Oremus NEKA
1,90%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
0,95%
Robert Dick MS
0,95%
Viliam Mokraň KĽS
0,95%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Lajos Csóka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
109 hlasov
2
Jozef Jobbágy, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
96 hlasov
3
László Stubendek, SMK-MKP
94 hlasov
4
Csaba Földes, SMK-MKP
92 hlasov
5
Zsolt Sebö, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
81 hlasov
6
Éva Hortai, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
78 hlasov
7
Árpád Horváth, SMK-MKP
77 hlasov
8
Attila Petheő, SMK-MKP
75 hlasov
9
Olga Szabó, SMK-MKP
74 hlasov
10
Rozália Szalay, SMK-MKP
74 hlasov
11
Norbert Becse, SMK-MKP
59 hlasov
12
Rudolf Čerňanský, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
58 hlasov
13
Tamás Varga, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
55 hlasov
14
Gabriel Szalay, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
48 hlasov
15
Tihamér Gyarmati, SMK-MKP
47 hlasov
16
Anton Marek, NEKA
41 hlasov
17
Štefan Kucsera, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
37 hlasov
18
György Batta, NEKA
33 hlasov
19
Karel Krejčí, KSS
21 hlasov
20
Milan Lehocký, NEKA
13 hlasov
21
Tibor Mayer, NEKA
11 hlasov
22
Károly Less, NEKA
11 hlasov
23
Konštantín Glič, KDH, SMER - SD
8 hlasov
24
Ján Pikor, NEKA
7 hlasov
25
Robert Dick, MS
7 hlasov
26
Jozef Petráš, KSS
6 hlasov
27
Milan Opálka, KSS
6 hlasov
28
Anna Žigová, KDH, SMER - SD
6 hlasov
29
Ladislav Tóth, KSS
5 hlasov
30
Miroslav Adamik, NEKA
5 hlasov
31
Pavol Tausk, KSS
4 hlasov
32
Mária Csákiová, MS
4 hlasov
33
Lívia Csíková, MS
3 hlasov
34
Peter Getler, SMS
3 hlasov
35
Dušan Tulpík, ĽS-HZDS
1 hlasov
36
Tamara Podmanická, SMS

Volebná účasť

11,13
%
2017 1. kolo
8,10
%
2013 2. kolo
10,63
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 11,13%
2013 2. kolo 8,10%
2013 1. kolo 10,63%