Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
62,90%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
17,42%
Milan Belica NEKA
6,56%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
6,56%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,81%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1,36%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,13%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,90%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,68%
Martin Kusenda NEKA
0,45%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,23%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
261 hlasov
2
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
234 hlasov
3
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
233 hlasov
4
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
200 hlasov
5
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
197 hlasov
6
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
139 hlasov
7
Jozef Jobbágy, NEKA
129 hlasov
8
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
112 hlasov
9
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
93 hlasov
10
Zsolt Feszty, NEKA
72 hlasov
11
Peter Antal, Progresívne Slovensko
54 hlasov
12
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
47 hlasov
13
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
45 hlasov
14
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské fórum
40 hlasov
15
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
39 hlasov
16
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské fórum
38 hlasov
17
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
36 hlasov
18
Péter Korpás, NEKA
35 hlasov
19
István Samu, NEKA
34 hlasov
20
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
31 hlasov
21
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
31 hlasov
22
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
26 hlasov
23
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
24
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
23 hlasov
25
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
26
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
27
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
28
Gyula Köles, NK/NEKA
17 hlasov
29
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
16 hlasov
30
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
16 hlasov
31
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
32
Roman Németh, SMER - SD, SNS
13 hlasov
33
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
34
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
13 hlasov
35
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
12 hlasov
36
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
37
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
7 hlasov
38
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
6 hlasov
39
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
40
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk

Volebná účasť

26,76 %

Historický vývoj

29.10. 2022 26,76 %
04.11. 2017 1. kolo 11,13 %
23.11. 2013 2. kolo 8,10 %
09.11. 2013 1. kolo 10,63 %