vyberte rok
Zlatá Idkaokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
60,61%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
22,22%
Štefan Surmánek ĽSNS
9,09%
Jarmila Tkáčová SNS
3,03%
Róbert Bačinský NEKA
2,02%
Jaroslav Džunko NEKA
1,01%
Oliver Petrík JĽSS
1,01%
Vladislav Stanko NEKA
1,01%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Lukáš Sisák KSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

32,27
%
2017 1. kolo
17,84
%
2013 2. kolo
13,53
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,27%
2013 2. kolo 17,84%
2013 1. kolo 13,53%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
2
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
3
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
4
Ondrej Bernát, SMER-SD
26 hlasov
5
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
6
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
7
Ján Serbin, NEKA
22 hlasov
8
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
9
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
10
Erika Zámboriová, ŠKV
15 hlasov
11
Martina Dutková, NEKA
13 hlasov
12
Radoslav Hodor, NEKA
13 hlasov
13
Ján Kokarda, NEKA
13 hlasov
14
Anton Medvec, NEKA
12 hlasov
15
Pavol Lehotský, NEKA
12 hlasov
16
Anetta Strýčková, NEKA
11 hlasov
17
Slavomír Borovský, DS
11 hlasov
18
Gabriel Böhm, NEKA
11 hlasov
19
Mária Dulovičová, NEKA
10 hlasov
20
František Petro, SMER-SD
10 hlasov
21
Ivan Hriczko, ŠKV
9 hlasov
22
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
8 hlasov
23
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
24
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
25
Vojtech Farkaš, NEKA
7 hlasov
26
Július Beluscsák, NEKA
7 hlasov
27
Miloš Barcal, NEKA
7 hlasov
28
Július Pelegrin, NEKA
7 hlasov
29
Anton Király, SMK-MKP
7 hlasov
30
Peter Derevjaník, SMER-SD
7 hlasov
31
Vlastimil Lakatoš, NEKA
7 hlasov
32
Slavomír Horváth, SNS
7 hlasov
33
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
34
Július Begala, NEKA
5 hlasov
35
Jarmila Vaňová, ŠKV
5 hlasov
36
Peter Seman, KSS
5 hlasov
37
Michal Rečka, SMER-SD
5 hlasov
38
Monika Gergelová, SNS
4 hlasov
39
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
40
Ján Horváth, NEKA
4 hlasov
41
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
4 hlasov
42
Mária Lacková, NEKA
4 hlasov
43
Roland Szabó, SMER-SD
4 hlasov
44
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasov
45
Tomáš Suchý, ŠANCA
3 hlasov
46
Jozef Hric, KSS
3 hlasov
47
Tibor Bráz, NEKA
3 hlasov
48
Rudolf Varga, VZDOR
3 hlasov
49
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
50
Alexander Horváth, MOST - HÍD
2 hlasov
51
Alexander Képes, SMK-MKP
2 hlasov
52
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
2 hlasov
53
István Zachariaš, SMK-MKP
2 hlasov
54
Peter Kocai, NAJ
2 hlasov
55
Elena Fialková, MOST - HÍD
1 hlasov
56
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
57
Tamás Iván, SMK-MKP
1 hlasov
58
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
59
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlasov
60
Attila Oravecz, MOST - HÍD
1 hlasov
61
Gábor Szalay, SMK-MKP
1 hlasov
62
Jozef Krešák, ŠANCA
63
László Köteles, SMK-MKP
64
Augustín Köteles, NAJ
65
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
66
Csaba Simkó, SMK-MKP