Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
67,24%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
32,76%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
52,38%
Dominika Palaščáková NOVA
23,81%
Rudolf Bauer KDS
11,90%
Lukáš Sisák KSS
7,14%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,38%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,38%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viktor Dulina, NEKA
16 hlasov
2
Dominika Palaščáková, NOVA
15 hlasov
3
Jozef Konkoly, SMER - SD
15 hlasov
4
František Petro, SMER - SD
11 hlasov
5
Monika Bérešová, SZS
10 hlasov
6
Božena Letková, NEKA
10 hlasov
7
Anton Medvec, NEKA
9 hlasov
8
Ľubomír Šimko, SMER - SD
9 hlasov
9
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
10
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
11
Vojtech Staňo, SMER - SD
7 hlasov
12
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
13
Michal Rečka, SMER - SD
6 hlasov
14
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
15
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
16
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
17
Miroslav Bačenko, NEKA
4 hlasov
18
Miloš Barcal, NEKA
4 hlasov
19
Ivan Hriczko, NEKA
4 hlasov
20
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
21
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
22
Ján Mikloš, KSS
4 hlasov
23
Peter Papáč, KSS
4 hlasov
24
Ján Marton, NOVA
4 hlasov
25
Monika Vargová, SNS
4 hlasov
26
Ladislav Vojtko, KSS
4 hlasov
27
István Zachariaš, SMK-MKP
4 hlasov
28
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
29
Ján Bačo, SĽS
3 hlasov
30
Róbert Šándor, NEKA
3 hlasov
31
Ján Kokarda, NEKA
3 hlasov
32
Anton Király, SMK-MKP
3 hlasov
33
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
34
Elena Majancsíková, SĽS
3 hlasov
35
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
36
Ladislav Bartók, NEKA
2 hlasov
37
Ivan Buchla, SNS
2 hlasov
38
Karol Dzugas, NEKA
2 hlasov
39
Ľubica Holováčová, SĽS
2 hlasov
40
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
41
Jozef Koňa, SĽS
2 hlasov
42
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
43
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
2 hlasov
44
Radoslav Šimko, SNS
2 hlasov
45
Marián Tóth, SaS
2 hlasov
46
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
47
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
48
Jenő Csoltkó, NEKA
1 hlasov
49
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
50
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
51
Vladimír Popovič, SMS
1 hlasov
52
Františka Kočišová, SĽS
1 hlasov
53
László Iván, SMK-MKP
1 hlasov
54
Ján Stanislav, SNS
1 hlasov
55
Viliam Bačo, NEKA
56
Jozef Tischler, SĽS
57
Jozef Holečko, NEKA
58
Imrich Kohút, SĽS
59
Roman Horváth, SRÚS
60
Marián Kertész, PD
61
Martin Baltes, SĽS

Volebná účasť

32,27
%
2017 1. kolo
17,84
%
2013 2. kolo
13,53
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,27%
2013 2. kolo 17,84%
2013 1. kolo 13,53%