Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
51,33%
Milan Belica NEKA
22,00%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
8,67%
Renáta Kolenčíková NEKA
4,67%
Martin Kusenda NEKA
4,00%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,67%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,00%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,00%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,00%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,67%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
87 hlasov
2
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
22 hlasov
3
Štefan Korman, NEKA
17 hlasov
4
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
5
Peter Oremus, NEKA
15 hlasov
6
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
7
Jozef Dvonč, NEKA
14 hlasov
8
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
9
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
10
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
11
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
12
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
13
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
14
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
9 hlasov
15
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
8 hlasov
16
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
8 hlasov
17
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
8 hlasov
18
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
19
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
20
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
7 hlasov
21
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
7 hlasov
22
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
23
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
24
Martin Balko, Progresívne Slovensko
7 hlasov
25
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
26
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
7 hlasov
27
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
7 hlasov
28
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
6 hlasov
29
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
6 hlasov
30
Šimon Kónya, NEKA
6 hlasov
31
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
6 hlasov
32
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
33
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
34
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
35
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
6 hlasov
36
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
6 hlasov
37
Peter Andel, Progresívne Slovensko
6 hlasov
38
Erik Blaško, NK/NEKA
6 hlasov
39
Peter Šedovič, NK/NEKA
6 hlasov
40
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
41
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
42
Peter Pukan, REPUBLIKA
6 hlasov
43
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
44
Štefan Štefek, NEKA
5 hlasov
45
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
46
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
5 hlasov
47
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
48
Marta Rácová, NEKA
5 hlasov
49
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
5 hlasov
50
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
5 hlasov
51
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
5 hlasov
52
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
5 hlasov
53
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
54
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
5 hlasov
55
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
56
Jarmila Králová, NEKA
5 hlasov
57
Martin Bóri, REPUBLIKA
5 hlasov
58
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
59
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
4 hlasov
60
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
4 hlasov
61
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
4 hlasov
62
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
63
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
64
Milan Chmelár, NEKA
4 hlasov
65
Peter Paučo, NK/NEKA
4 hlasov
66
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
67
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
68
Igor Husár, REPUBLIKA
4 hlasov
69
Darina Zlatošová, NK/NEKA
4 hlasov
70
Oľga Paučová, NK/NEKA
3 hlasov
71
Peter Božík, Hnutie ONÁS
3 hlasov
72
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
3 hlasov
73
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
74
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
3 hlasov
75
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
3 hlasov
76
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
3 hlasov
77
Juraj Vízy, NK/NEKA
3 hlasov
78
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
79
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
3 hlasov
80
Jana Pukanová, REPUBLIKA
3 hlasov
81
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
82
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
3 hlasov
83
Pavol Mada, NEKA
2 hlasov
84
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
2 hlasov
85
Ladislav Turba, NEKA
2 hlasov
86
Dušan Tóth, NEKA
2 hlasov
87
Lívia Šumichrastová, NEKA
2 hlasov
88
Miloš Macho, NK/NEKA
2 hlasov
89
Juraj Švarc, NEKA
2 hlasov
90
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
2 hlasov
91
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
2 hlasov
92
Martin Čepček, ŽIVOT
2 hlasov
93
Miroslav Gut, NEKA
2 hlasov
94
Soňa Ďuríková, NEKA
2 hlasov
95
Martin Skovajsa, NEKA
1 hlasov
96
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
97
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
1 hlasov
98
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
99
Radoslav Kriváček, NEKA
1 hlasov
100
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
1 hlasov
101
Ľubomír Moravčík, NEKA
1 hlasov
102
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
1 hlasov
103
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
104
Peter Košťál, NEKA
105
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
106
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA

Volebná účasť

47,64 %

Historický vývoj

29.10. 2022 47,64 %
04.11. 2017 1. kolo 32,44 %
23.11. 2013 2. kolo 13,93 %
09.11. 2013 1. kolo 19,93 %