Žirany okres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
32,34%
Milan Belica NEKA
19,04%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
14,22%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
11,01%
Martin Kusenda NEKA
5,50%
Renáta Kolenčíková NEKA
5,28%
Peter Pukan REPUBLIKA
5,05%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,90%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,61%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,38%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,69%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
69 hlasov
2
Šimon Kónya, NEKA
60 hlasov
3
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
54 hlasov
4
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
49 hlasov
5
Jozef Dvonč, NEKA
44 hlasov
6
Peter Oremus, NEKA
41 hlasov
7
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
41 hlasov
8
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
40 hlasov
9
Štefan Štefek, NEKA
39 hlasov
10
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
38 hlasov
11
Štefan Korman, NEKA
36 hlasov
12
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
35 hlasov
13
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
34 hlasov
14
Peter Andel, Progresívne Slovensko
34 hlasov
15
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
33 hlasov
16
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
33 hlasov
17
Martin Balko, Progresívne Slovensko
32 hlasov
18
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
32 hlasov
19
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
30 hlasov
20
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
29 hlasov
21
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
29 hlasov
22
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
28 hlasov
23
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
26 hlasov
24
Peter Košťál, NEKA
26 hlasov
25
Lívia Šumichrastová, NEKA
26 hlasov
26
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
25 hlasov
27
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
24 hlasov
28
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
29
Marta Rácová, NEKA
23 hlasov
30
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
23 hlasov
31
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
32
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
23 hlasov
33
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
23 hlasov
34
Peter Pukan, REPUBLIKA
21 hlasov
35
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
21 hlasov
36
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
37
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
21 hlasov
38
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
39
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
21 hlasov
40
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
41
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
20 hlasov
42
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
19 hlasov
43
Radoslav Kriváček, NEKA
19 hlasov
44
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
19 hlasov
45
Ľubomír Moravčík, NEKA
19 hlasov
46
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
19 hlasov
47
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
19 hlasov
48
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
19 hlasov
49
Peter Božík, Hnutie ONÁS
19 hlasov
50
Martin Bóri, REPUBLIKA
18 hlasov
51
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
18 hlasov
52
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
53
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
18 hlasov
54
Jana Pukanová, REPUBLIKA
18 hlasov
55
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
56
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
17 hlasov
57
Martin Čepček, ŽIVOT
17 hlasov
58
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
59
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
17 hlasov
60
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
61
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
62
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
16 hlasov
63
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
64
Erik Blaško, NK/NEKA
14 hlasov
65
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
14 hlasov
66
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
67
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
68
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
12 hlasov
69
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
12 hlasov
70
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
71
Ladislav Turba, NEKA
12 hlasov
72
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
73
Jarmila Králová, NEKA
11 hlasov
74
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
11 hlasov
75
Juraj Švarc, NEKA
11 hlasov
76
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
77
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
78
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
79
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
10 hlasov
80
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
10 hlasov
81
Milan Chmelár, NEKA
10 hlasov
82
Miloš Macho, NK/NEKA
10 hlasov
83
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
10 hlasov
84
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
10 hlasov
85
Pavol Mada, NEKA
9 hlasov
86
Martin Skovajsa, NEKA
9 hlasov
87
Igor Husár, REPUBLIKA
8 hlasov
88
Darina Zlatošová, NK/NEKA
8 hlasov
89
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
8 hlasov
90
Dušan Tóth, NEKA
7 hlasov
91
Miroslav Gut, NEKA
6 hlasov
92
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
6 hlasov
93
Soňa Ďuríková, NEKA
6 hlasov
94
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
6 hlasov
95
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
6 hlasov
96
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
97
Peter Paučo, NK/NEKA
5 hlasov
98
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
99
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
4 hlasov
100
Juraj Vízy, NK/NEKA
4 hlasov
101
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
102
Peter Šedovič, NK/NEKA
3 hlasov
103
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
3 hlasov
104
Oľga Paučová, NK/NEKA
3 hlasov
105
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
2 hlasov
106
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov

Volebná účasť

42,97 %

Historický vývoj

29.10. 2022 42,97 %
04.11. 2017 1. kolo 25,62 %
23.11. 2013 2. kolo 10,12 %
09.11. 2013 1. kolo 12,90 %