Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
75,65%
Milan Belica SMER - SD
24,35%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
63,70%
Milan Belica SMER - SD
26,03%
Peter Oremus NEKA
7,53%
Robert Dick MS
1,37%
Viliam Mokraň KĽS
1,37%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Balkó, SMK-MKP
85 hlasov
2
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
51 hlasov
3
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
47 hlasov
4
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
46 hlasov
5
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
44 hlasov
6
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
39 hlasov
7
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
39 hlasov
8
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
38 hlasov
9
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
36 hlasov
10
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
35 hlasov
11
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
33 hlasov
12
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
33 hlasov
13
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
28 hlasov
14
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
27 hlasov
15
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
21 hlasov
16
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
18 hlasov
17
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
16 hlasov
18
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
16 hlasov
19
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
15 hlasov
20
Ladislav Prešinský, NEKA
15 hlasov
21
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
14 hlasov
22
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
14 hlasov
23
Peter Oremus, NEKA
13 hlasov
24
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
12 hlasov
25
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
12 hlasov
26
Pavol Dávid, SMS
11 hlasov
27
Milena Candráková, KSS
11 hlasov
28
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
10 hlasov
29
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
10 hlasov
30
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
9 hlasov
31
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
9 hlasov
32
Milan Chalachan, SMS
8 hlasov
33
Pavol Otepka, ASV
7 hlasov
34
Marta Miklošková, KDS
7 hlasov
35
Eva Antošová, SNS
7 hlasov
36
Juraj Uhrín, SĽS
6 hlasov
37
Miloslav Horka, SNS
6 hlasov
38
Juraj Gajdoš, SNS
6 hlasov
39
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
6 hlasov
40
Anna Čagalová, SNS
6 hlasov
41
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
5 hlasov
42
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
5 hlasov
43
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
5 hlasov
44
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
5 hlasov
45
Jozef Čapla, SNS
5 hlasov
46
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
4 hlasov
47
Milan Greguš, SNS
4 hlasov
48
Vladislav Borík, SOĽ
4 hlasov
49
Peter Spišiak, NaS - ns
4 hlasov
50
Martin Mikuláš, SNS
4 hlasov
51
Ivan Habiňák, SNS
4 hlasov
52
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
53
Oľga Froncová, SNS
3 hlasov
54
Stanislav Hamar, SNS
3 hlasov
55
Anton Žikla, KSS
3 hlasov
56
Miroslav Timko, KSS
3 hlasov
57
Viliam Mokraň, KĽS
3 hlasov
58
Vladimír Lauko, SNS
3 hlasov
59
Eduard Kolesár, ASV
3 hlasov
60
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
61
Ján Kollár, KSS
2 hlasov
62
Oľga Otrasová, KSS
2 hlasov
63
Jozef Šiška, KSS
2 hlasov
64
Dušan Janek, KSS
2 hlasov
65
Ivana Matušková, SMS
2 hlasov
66
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
67
Pavol Leštinský, KSS
1 hlasov
68
Miloslav Slováčik, NaS - ns
1 hlasov
69
Andrea Samková, KĽS
1 hlasov
70
Lenka Slováčiková, NaS - ns
1 hlasov
71
Ondrej Ňorba, KSS
1 hlasov
72
Jaroslav Lörinčík, KSS
73
Jaroslav Lopata, KSS

Volebná účasť

25,62
%
2017 1. kolo
10,12
%
2013 2. kolo
12,90
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,62%
2013 2. kolo 10,12%
2013 1. kolo 12,90%