Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
51,47%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
33,82%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
7,35%
Dorota Bujňáková NP
4,41%
Anton Korba NEKA
1,47%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,47%
Štefan Straka KSS
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Guman, NEKA
44 hlasov
2
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
23 hlasov
3
Miroslav Benko, SMER - SD
23 hlasov
4
Radoslav Čuha, SMER - SD
19 hlasov
5
Mikuláš Komanický, SMER - SD
17 hlasov
6
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
15 hlasov
7
Jozef Kičura, SMER - SD
14 hlasov
8
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
9
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
10
Jiří Ballarin, NEKA
13 hlasov
11
Vladislav Bašista, SMER - SD
13 hlasov
12
František Janus, NEKA
12 hlasov
13
Viera Leščáková, NOVA
12 hlasov
14
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
15
Miroslav Leško, SMER - SD
11 hlasov
16
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
11 hlasov
17
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
18
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
19
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
20
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
21
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
22
Peter Hatalčík, SMER - SD
9 hlasov
23
Michal Kaliňák, SMER - SD
8 hlasov
24
Matúš Murajda, NEKA
7 hlasov
25
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
26
Jozef Jakubík, 99%, PaS
7 hlasov
27
Pavel Hagyari, NEKA
6 hlasov
28
Miroslav Lukáč, SMER - SD
5 hlasov
29
Branko Benko, SMER - SD
5 hlasov
30
Ján Andrejko, NEKA
5 hlasov
31
Emil Chlapeček, SMER - SD
5 hlasov
32
Ladislav Babuščák, NOVA
5 hlasov
33
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
34
Richard Drutarovský, NOVA
4 hlasov
35
Štefan Hatok, NEKA
4 hlasov
36
Zdenko Velecký, NEKA
4 hlasov
37
Peter Klein, NEKA
4 hlasov
38
Milan Cimerman, Z-SNP
3 hlasov
39
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
40
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
41
Janette Langová, NOVA
3 hlasov
42
Ondrej Gubač, NEKA
3 hlasov
43
Miroslav Sopko, NOVA
3 hlasov
44
Ivan Benko, NEKA
2 hlasov
45
Radomír Kreheľ, NEKA
2 hlasov
46
Ľuba Kráľová, NEKA
2 hlasov
47
Marián Krakovský, KSS
2 hlasov
48
Pavol Kleban, SNS
2 hlasov
49
Marcel Jenča, SNS
2 hlasov
50
Radovan Bačík, NEKA
2 hlasov
51
Vladimír Feľbaba, NOVA
2 hlasov
52
Alica Dragulová, NOVA
2 hlasov
53
Ján Dobrovič, NEKA
2 hlasov
54
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
55
Iveta Baranová, NEKA
2 hlasov
56
Ján Katica, NEKA
2 hlasov
57
Peter Bugár, KSS
2 hlasov
58
Vladimír Borecký, NEKA
2 hlasov
59
Viera Vasiliaková, KSS
2 hlasov
60
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
61
Jozef Kakaščik, NEKA
2 hlasov
62
Paulína Štefaničová, NOVA
2 hlasov
63
Anton Demeter, SNS
1 hlasov
64
Daniel Antolík, SNS
1 hlasov
65
Tibor Bažo, SRÚS
1 hlasov
66
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
67
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
68
František Balog, SRÚS
1 hlasov
69
Dušan Brhlík, NEKA
1 hlasov
70
Radoslav Bednarčik, SNS
1 hlasov
71
Lukáš Priščák, SNS
1 hlasov
72
Stanislav Mathia, NOVA
1 hlasov
73
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
74
Radko Lapoš, NEKA
1 hlasov
75
Jozef Frankovský, NEKA
76
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
77
Ľudovít Malaga, NEKA
78
František Merkovský, 99%, PaS
79
Pavel Mihaľák, NEKA
80
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
81
Viliam Sedlák, 99%, PaS
82
Patrik Tomič, NEKA
83
Andrej Tudor, KSS
84
Rudolf Voit, NEKA
85
Jaroslav Uličný, SNS
86
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
87
Ľubomír Vaško, NOVA
88
Cyril Leško, SNS
89
Igor Kreta, KSS
90
Andrej Buday, SaS
91
Stanislav Šváby, NOVA
92
Stanislav Grega, NEKA
93
Michal Hlivjak, 99%, PaS
94
Milan Hlivjak, 99%, PaS
95
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
96
Ján Jacoš, 99%, PaS
97
Jozef Kipikaša, SNS
98
Mária Klebanová, SNS
99
Anton Klimko, NOVA
100
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
101
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
102
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ

Volebná účasť

45,21
%
2017 1. kolo
33,33
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 45,21%
2013 1. kolo 33,33%