vyberte rok
Žípokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
30,00%
Marian Kotleba ĽSNS
20,00%
Ján Lunter NEKA
16,67%
Igor Kašper NEKA
15,00%
Jozef Šimko NEKA
8,33%
Znenek Očovan NAJ
3,33%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1,67%
Miroslav Gálik NAS
1,67%
Martin Juhaniak NEKA
1,67%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
1,67%
Pavel Greksa NEKA
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

42,94
%
2017 1. kolo
32,11
%
2013 2. kolo
41,91
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,94%
2013 2. kolo 32,11%
2013 1. kolo 41,91%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Aladár Bari, MOST - HÍD
38 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
35 hlasov
3
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
33 hlasov
4
Ferenc Auxt, SMK-MKP
29 hlasov
5
Vojtech Kökény, SRK
24 hlasov
6
Ladislav Rigó, SMK-MKP
19 hlasov
7
Jozef Šimko, NEKA
13 hlasov
8
Csaba Csízi, MOST - HÍD
11 hlasov
9
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
10 hlasov
10
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
10 hlasov
11
Vojtech Szajkó, SRK
8 hlasov
12
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
13
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
14
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
7 hlasov
15
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
16
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
17
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
18
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
19
Lukáš Kvietok, SMER-SD
4 hlasov
20
Gejza Mede, NEKA
4 hlasov
21
Ladislav Lang, MOST - HÍD
4 hlasov
22
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
23
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
24
Dušan Hlinka, SMER-SD
3 hlasov
25
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
2 hlasov
26
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasov
27
Michal Bagačka, SMER-SD
2 hlasov
28
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
29
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
30
Stanislav Krahulec, NEKA
2 hlasov
31
Ján Lichanec, NEKA
2 hlasov
32
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
33
Vojtech Menyhárt, NEKA
2 hlasov
34
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
35
Katarína Moncoľová, NEKA
1 hlasov
36
Roman Lebeda, NEKA
1 hlasov
37
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
38
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
39
Anatolij Jefimov, KSS
1 hlasov
40
Ivan Hazucha, SMER-SD
1 hlasov
41
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
42
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
43
Miroslava Vargová, NEKA
44
Aneta Vargicová, SNS
45
Miroslava Grendelová, KSS
46
Zdenek Očovan, NAJ
47
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
48
Peter Mináč, SMER-SD
49
Stanislava Zvarová, SMER-SD