Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
56,83%
Milan Belica NEKA
13,24%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
11,08%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
7,34%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,60%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,45%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,87%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,29%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,01%
Martin Kusenda NEKA
0,86%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,43%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ildikó Agócs Kőrösi, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
542 hlasov
2
Zsolt Baranyay, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
495 hlasov
3
Štefan Jancsó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
266 hlasov
4
Marek Mrázik, SMER - SD, SNS
210 hlasov
5
Róbert Tölgyesi, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
194 hlasov
6
Róbert Andráši, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
179 hlasov
7
Tichomír Szolárd, Magyar Fórum - Maďarské fórum
66 hlasov
8
Gabriela Braníková, NEKA
41 hlasov
9
Peter Hlavatý, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
40 hlasov
10
Tomáš Benkovič, NEKA
34 hlasov
11
Danica Lehocká, SMER - SD, SNS
33 hlasov
12
Oliver Berecz, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
32 hlasov
13
Peter Szalay, NEKA
29 hlasov
14
Zsolt Pástor, Socialisti.sk
25 hlasov
15
Peter Kiss, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
16
Radovan Tóth, REPUBLIKA
21 hlasov
17
Petronela Vižďáková, SMER - SD, SNS
20 hlasov
18
Peter Goldberger, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
19 hlasov
19
Eliška Vargová, NEKA
18 hlasov
20
Ján Lenický, SMER - SD, SNS
18 hlasov
21
Pavol Tóth, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
14 hlasov
22
Igor Valent, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
23
Ján Tóth, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
24
Gabriela Lacková, NEKA
13 hlasov
25
Margaréta Zozuľáková, NEKA
11 hlasov
26
Dana Janebová, NK/NEKA
10 hlasov
27
Samuel Zemko, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
28
Jozef Matiaško, Slovenský PATRIOT
6 hlasov
29
Miroslav Maruniak, NK/NEKA
5 hlasov

Volebná účasť

61,35 %

Historický vývoj

29.10. 2022 61,35 %
04.11. 2017 1. kolo 36,79 %
23.11. 2013 2. kolo 21,37 %
09.11. 2013 1. kolo 35,85 %