vyberte rok
Žiarokres Liptovský Mikuláš

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
41,18%
Juraj Blanár Smer-SD
26,14%
Marián Murín NEKA
12,42%
Anton Martvoň NEKA
8,50%
Peter Sagan ĽSNS
6,54%
Ján Mikolaj SNS
3,92%
Peter Cibulka NEKA
1,31%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

40,78
%
2017 1. kolo
27,32
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,78%
2013 1. kolo 27,32%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Tréger, NEKA
60 hlasov
2
Ján Blcháč, SMER-SD
52 hlasov
3
Alexander Slafkovský, NEKA
39 hlasov
4
Jozef Repaský, ŠANCA
39 hlasov
5
Rudolf Urbanovič, SNS
35 hlasov
6
Marián Vojtík, SMER-SD
33 hlasov
7
Jaroslav Barok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
8
Erik Gemzický, SNS
31 hlasov
9
Anna Dvorščáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
10
Vincent Kultan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
11
Alena Uličná, SMER-SD
23 hlasov
12
Rastislav Adamčák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
13
Michal Jurči, NEKA
23 hlasov
14
Tomáš Hvostik, NEKA
19 hlasov
15
Drahomír Krčmárek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
16
Miroslav Neset, SNS
17 hlasov
17
Vladimír Antoška, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
18
Ľubomír Frič, SMER-SD
13 hlasov
19
Patrik Fuzák, NEKA
12 hlasov
20
Vladimír Klein, NEKA
12 hlasov
21
Peter Čajka, NEKA
10 hlasov
22
Peter Jurčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
23
Jaroslav Jurčo, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
24
Ivan Spilý, NEKA
9 hlasov
25
Viera Tomčíková, NEKA
9 hlasov
26
Mário Kotian, KSS
8 hlasov
27
Jaroslav Micenko, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
28
Roman Janči, NEKA
8 hlasov
29
Mária Ragulová, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
30
Andrej Marko, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
31
Ján Paško, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
32
Jozef Michalko, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
33
Miroslav Ilavský, SNS
5 hlasov
34
Jarmila Mišurová, KSS
5 hlasov
35
Milan Šipka, SNS
4 hlasov
36
Július Sokol, SNS
3 hlasov
37
Milan Burčík, MOST - HÍD
2 hlasov
38
Ján Hučík, NP
2 hlasov
39
Jozef Vacula, VZDOR
2 hlasov