Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
52,27%
Rudolf Bauer KDS
47,73%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
39,22%
Rudolf Bauer KDS
25,49%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
11,76%
Dominika Palaščáková NOVA
5,88%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,92%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,92%
Jaroslav Džunko NEKA
3,92%
Lukáš Sisák KSS
3,92%
Ivan Kuhn OKS
1,96%
Jozef Holečko NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
21 hlasov
2
Štefan Duč, NEKA
16 hlasov
3
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
13 hlasov
4
Jana Mondiková, SMER - SD
12 hlasov
5
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
6
Vladimír Juroš, MS
10 hlasov
7
Magdaléna Haburová, NEKA
9 hlasov
8
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
9
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
10
Juraj Selecký, NEKA
8 hlasov
11
František Tomko, NEKA
7 hlasov
12
Juraj Sobek, SMER - SD
7 hlasov
13
Rastislav Petrovič, SMER - SD
7 hlasov
14
Juliana Pašková, NEKA
7 hlasov
15
Róbert Puci, SMER - SD
7 hlasov
16
František Kolbaský, ÚSVIT
6 hlasov
17
Vladimír Dvorový, SMER - SD
6 hlasov
18
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
19
Zlatica Čeplíková, NEKA
5 hlasov
20
Andrej Kocák, MS
5 hlasov
21
Miroslav Tóth, SMER - SD
5 hlasov
22
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
23
Tichomír Kačo, NEKA
5 hlasov
24
Martin Begala, NEKA
4 hlasov
25
Štefan Tatranský, KSS
4 hlasov
26
Terézia Kačová, NOVA
4 hlasov
27
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
28
Miloš Ferko, NOVA
4 hlasov
29
Miloš Kubica, NEKA
4 hlasov
30
Marián Kolesár, NEKA
3 hlasov
31
Ladislav Bodnár, NEKA
3 hlasov
32
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
33
Jaroslav Soták, NEKA
3 hlasov
34
Ján Tomáš, NEKA
3 hlasov
35
Iveta Kohanová, NEKA
2 hlasov
36
Gejza Gore, NEKA
2 hlasov
37
Jozef Horváth, SMER - SD
2 hlasov
38
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
39
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
40
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
41
Ľubomír Bulla, NEKA
1 hlasov
42
Ladislav Illés, SMK-MKP
1 hlasov
43
Aneta Horváthová, EDS
1 hlasov
44
Robert Engel, NEKA
1 hlasov
45
Matúš Hada, KĽS
1 hlasov
46
Peter Pető, NEKA
1 hlasov
47
Ľubomír Princík, NEKA
1 hlasov
48
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
49
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlasov
50
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlasov
51
Ľudovít Tóth, SĽS
1 hlasov
52
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
53
Mikuláš Balog, EDS
1 hlasov
54
Igor Balog, SRÚS
55
László Farkas, SMK-MKP
56
Peter Figeľ, DS
57
Mária Szuperák, SMK-MKP
58
Pavel Szijjártó, SĽS
59
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
60
Katarína Mischurová, NEKA
61
Ján Lukáč, SMS
62
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
63
József Kopasz, SMK-MKP
64
Jaroslav Konečný, NEKA
65
Michaela Kapustníková, NOVA
66
Tibor Jánošík, NOVA
67
Edita Anthony, SaS

Volebná účasť

18,32
%
2017 1. kolo
11,51
%
2013 2. kolo
14,65
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,32%
2013 2. kolo 11,51%
2013 1. kolo 14,65%