Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
94,20%
Rudolf Bauer KDS
5,80%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
72,55%
Rudolf Bauer KDS
9,80%
Dominika Palaščáková NOVA
7,84%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,92%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,92%
Ivan Kuhn OKS
1,96%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA
Lukáš Sisák KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
39 hlasov
2
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
36 hlasov
3
Tibor Varga, SMK-MKP
8 hlasov
4
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
5
Emil Ďurovčík, SMER - SD
5 hlasov
6
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
7
František Farkaš, SMER - SD
5 hlasov
8
Ľubica Rošková, SMER - SD
5 hlasov
9
Ján Mihalečko, SMER - SD
5 hlasov
10
Viliam Zahorčák, SMER - SD
4 hlasov
11
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
12
Jozef Makohus, SMER - SD
4 hlasov
13
Imrich Balog, KĽS
3 hlasov
14
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
15
Jaroslav Vaľo, SNS
3 hlasov
16
Matúš Nameš, SNS
3 hlasov
17
Martin Magura, SMS
3 hlasov
18
Dagmara Balogová, KSS
2 hlasov
19
Jaroslav Tokár, SRÚS
2 hlasov
20
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
21
Juraj Brecko, KSS
2 hlasov
22
Juraj Jevin, SaS
2 hlasov
23
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
24
Ján Mičuda, NEKA
2 hlasov
25
Oliver Petrík, NEKA
2 hlasov
26
Ján Bednár, NOVA
2 hlasov
27
Valéria Eľková, NEKA
2 hlasov
28
Attila Barkó, SMK-MKP
1 hlasov
29
Rastislav Olexa, NEKA
1 hlasov
30
Gábor Mihók, SMK-MKP
1 hlasov
31
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
1 hlasov
32
Slavomír Kešeľ, SRÚS
1 hlasov
33
Milan Kaplan, NOVA
1 hlasov
34
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
1 hlasov
35
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
36
Vladimíra Fortunová, KSS
1 hlasov
37
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
38
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
39
Rastislav Tomaš, KSS
1 hlasov
40
Slavomír Žužo, MS
1 hlasov
41
Gabriel Timko, SMS
1 hlasov
42
Jaroslava Špaková, DS
1 hlasov
43
Martin Stripai, SMS
1 hlasov
44
Mária Uchnárová, SMS
1 hlasov
45
Branislav Sijka, NEKA
1 hlasov
46
Pavol Valko, SMS
1 hlasov
47
Tomáš Bubelíny, NOVA
48
Jana Cibereová, SMER - SD
49
Jaroslav Ferenc, KĽS
50
Stanislav Gaľa, SNS
51
Jozef Jusko, ÚSVIT
52
Ján Potocký, SMS
53
Milan Potocký, NEKA
54
Andrea Sisák, NEKA
55
Miroslav Surmánek, NOVA

Volebná účasť

20,23
%
2017 1. kolo
30,25
%
2013 2. kolo
22,26
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,23%
2013 2. kolo 30,25%
2013 1. kolo 22,26%