Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
86,21%
Rudolf Bauer KDS
13,79%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
74,68%
Rudolf Bauer KDS
13,08%
Dominika Palaščáková NOVA
4,22%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,95%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,69%
Lukáš Sisák KSS
1,69%
Jozef Holečko NEKA
0,84%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,42%
Jaroslav Džunko NEKA
0,42%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Mondiková, SMER - SD
179 hlasov
2
Juraj Sobek, SMER - SD
167 hlasov
3
Róbert Puci, SMER - SD
150 hlasov
4
Vladimír Dvorový, SMER - SD
148 hlasov
5
Miroslav Tóth, SMER - SD
146 hlasov
6
Rastislav Petrovič, SMER - SD
133 hlasov
7
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
126 hlasov
8
Marek Čižmár, NEKA
124 hlasov
9
Štefan Duč, NEKA
67 hlasov
10
Juraj Selecký, NEKA
33 hlasov
11
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
30 hlasov
12
Martin Begala, NEKA
17 hlasov
13
Tichomír Kačo, NEKA
16 hlasov
14
Zlatica Čeplíková, NEKA
16 hlasov
15
Martin Galgoczy, NEKA
15 hlasov
16
Štefan Tatranský, KSS
15 hlasov
17
Juliana Pašková, NEKA
14 hlasov
18
Marián Kolesár, NEKA
10 hlasov
19
Ľubomír Bulla, NEKA
10 hlasov
20
Magdaléna Haburová, NEKA
10 hlasov
21
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
22
Ján Tomáš, NEKA
9 hlasov
23
František Tomko, NEKA
9 hlasov
24
Robert Engel, NEKA
8 hlasov
25
Jozef Horváth, SMER - SD
8 hlasov
26
Miloš Kubica, NEKA
7 hlasov
27
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
28
Ladislav Bodnár, NEKA
7 hlasov
29
Ladislav Szilágyi, SaS
6 hlasov
30
Jaroslav Soták, NEKA
6 hlasov
31
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
32
Katarína Mischurová, NEKA
5 hlasov
33
Terézia Kačová, NOVA
5 hlasov
34
Jaroslav Konečný, NEKA
5 hlasov
35
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
5 hlasov
36
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
37
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
4 hlasov
38
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
39
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
40
Tibor Jánošík, NOVA
3 hlasov
41
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
42
Edita Anthony, SaS
3 hlasov
43
Vladimír Juroš, MS
3 hlasov
44
Gejza Gore, NEKA
2 hlasov
45
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
46
Ján Lukáč, SMS
2 hlasov
47
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
48
Andrej Kocák, MS
2 hlasov
49
Ľubomír Princík, NEKA
2 hlasov
50
Mária Szuperák, SMK-MKP
2 hlasov
51
Miloš Ferko, NOVA
2 hlasov
52
Matúš Hada, KĽS
1 hlasov
53
Mikuláš Balog, EDS
1 hlasov
54
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
55
Aneta Horváthová, EDS
1 hlasov
56
Pavel Szijjártó, SĽS
1 hlasov
57
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlasov
58
Michaela Kapustníková, NOVA
1 hlasov
59
Ladislav Illés, SMK-MKP
1 hlasov
60
Igor Balog, SRÚS
61
László Farkas, SMK-MKP
62
Csaba Furik, SMK-MKP
63
Iveta Kohanová, NEKA
64
František Kolbaský, ÚSVIT
65
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
66
Peter Pető, NEKA
67
Ľudovít Tóth, SĽS

Volebná účasť

32,28
%
2017 1. kolo
26,73
%
2013 2. kolo
45,43
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,28%
2013 2. kolo 26,73%
2013 1. kolo 45,43%