Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
65,79%
Rudolf Bauer KDS
34,21%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
59,29%
Rudolf Bauer KDS
23,89%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
4,42%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,54%
Jaroslav Džunko NEKA
3,54%
Dominika Palaščáková NOVA
2,65%
Jozef Holečko NEKA
0,88%
Lukáš Sisák KSS
0,88%
Ivan Kuhn OKS
0,88%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
47 hlasov
2
Róbert Puci, SMER - SD
41 hlasov
3
Juraj Sobek, SMER - SD
40 hlasov
4
Tichomír Kačo, NEKA
38 hlasov
5
Rastislav Petrovič, SMER - SD
31 hlasov
6
Jana Mondiková, SMER - SD
29 hlasov
7
Vladimír Dvorový, SMER - SD
28 hlasov
8
Štefan Duč, NEKA
27 hlasov
9
František Tomko, NEKA
25 hlasov
10
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
11
Magdaléna Haburová, NEKA
16 hlasov
12
Martin Begala, NEKA
15 hlasov
13
Juraj Selecký, NEKA
15 hlasov
14
Marián Kolesár, NEKA
12 hlasov
15
Miroslav Tóth, SMER - SD
12 hlasov
16
Štefan Tatranský, KSS
12 hlasov
17
Juliana Pašková, NEKA
12 hlasov
18
Ľubomír Bulla, NEKA
12 hlasov
19
Gejza Gore, NEKA
12 hlasov
20
Iveta Kohanová, NEKA
9 hlasov
21
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
9 hlasov
22
Robert Engel, NEKA
8 hlasov
23
Zlatica Čeplíková, NEKA
7 hlasov
24
Peter Figeľ, DS
7 hlasov
25
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
26
Jozef Horváth, SMER - SD
7 hlasov
27
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
28
Ladislav Bodnár, NEKA
6 hlasov
29
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
30
Miloš Kubica, NEKA
5 hlasov
31
Ľubomír Princík, NEKA
5 hlasov
32
Csaba Furik, SMK-MKP
5 hlasov
33
Ján Lukáč, SMS
4 hlasov
34
Jaroslav Soták, NEKA
4 hlasov
35
Jaroslav Konečný, NEKA
3 hlasov
36
Andrej Kocák, MS
2 hlasov
37
Michaela Kapustníková, NOVA
2 hlasov
38
Terézia Kačová, NOVA
2 hlasov
39
László Farkas, SMK-MKP
2 hlasov
40
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
41
Martin Galgoczy, NEKA
2 hlasov
42
Miloš Ferko, NOVA
2 hlasov
43
József Kopasz, SMK-MKP
2 hlasov
44
František Kolbaský, ÚSVIT
2 hlasov
45
Ľudovít Tóth, SĽS
2 hlasov
46
Mária Szuperák, SMK-MKP
2 hlasov
47
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
48
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
49
Ján Tomáš, NEKA
1 hlasov
50
Peter Pető, NEKA
1 hlasov
51
Pavel Szijjártó, SĽS
1 hlasov
52
Tibor Jánošík, NOVA
1 hlasov
53
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
54
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
1 hlasov
55
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
56
Vladimír Juroš, MS
1 hlasov
57
Katarína Mischurová, NEKA
1 hlasov
58
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
59
Ladislav Szilágyi, SaS
60
Aneta Horváthová, EDS
61
Matúš Hada, KĽS
62
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
63
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
64
Ladislav Illés, SMK-MKP
65
Mikuláš Balog, EDS
66
Igor Balog, SRÚS
67
Edita Anthony, SaS

Volebná účasť

24,47
%
2017 1. kolo
7,92
%
2013 2. kolo
12,70
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,47%
2013 2. kolo 7,92%
2013 1. kolo 12,70%