vyberte rok
Zemplínska Teplicaokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
46,08%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
44,24%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,30%
Róbert Bačinský NEKA
1,84%
Rudolf Botka NP
1,38%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,38%
Lukáš Sisák KSS
1,38%
Jarmila Tkáčová SNS
1,38%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

18,65
%
2017 1. kolo
12,97
%
2013 2. kolo
12,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,65%
2013 2. kolo 12,97%
2013 1. kolo 12,66%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Gamrát, NEKA
96 hlasov
2
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
87 hlasov
3
Róbert Puci, SMER-SD
63 hlasov
4
Marek Čižmár, NEKA
53 hlasov
5
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
6
Michaela Ducárová, ŠKV
49 hlasov
7
Rastislav Petrovič, SMER-SD
48 hlasov
8
Martin Galgoczy, NEKA
45 hlasov
9
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
10
Jana Mondiková, SMER-SD
39 hlasov
11
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
12
Marián Vanci, ŠKV
34 hlasov
13
Peter Bačkovský, ŠKV
33 hlasov
14
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
15
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
27 hlasov
16
Július Hajdu, SMER-SD
26 hlasov
17
Radoslav Rendeš, ŠKV
25 hlasov
18
Terézia Stanková, NEKA
22 hlasov
19
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
20
Libuša Babuľaková, ŠKV
19 hlasov
21
Štefan Duč, NEKA
18 hlasov
22
Slavomír Illeš, NEKA
15 hlasov
23
Katarína Kasardová, KSS
14 hlasov
24
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
25
Gabriel Garanič, NEKA
13 hlasov
26
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
27
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
28
Peter Bielek, SNS
9 hlasov
29
Antónia Hrabská, ŠKV
9 hlasov
30
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
31
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
32
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
33
Ján Seman, ŠANCA
8 hlasov
34
Edina Kocsisová, NEKA
8 hlasov
35
Jozef Horváth, MOST - HÍD
7 hlasov
36
Gustáv Liszkai, SMER-SD
7 hlasov
37
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
38
Karol Pataky, MOST - HÍD
7 hlasov
39
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
40
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
41
Peter Figeľ, DS
5 hlasov
42
Iveta Solomonová, KSS
5 hlasov
43
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
44
Milan Malý, KSS
5 hlasov
45
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
46
Tichomír Kačo, ŠKV
5 hlasov
47
Štefan Kandráč, NP
5 hlasov
48
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
49
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
50
Jozef Želinský, MOST - HÍD
3 hlasov
51
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
52
Zoltán Mento, NEKA
2 hlasov
53
Zoltán Ilko, SMK-MKP
2 hlasov
54
Michal Magnes, SNS
2 hlasov
55
József Kopasz, SMK-MKP
2 hlasov
56
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
57
Peter Rico, MOST - HÍD
1 hlasov
58
Gejza Sačko, MOST - HÍD
1 hlasov
59
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
60
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlasov
61
Dionýz Szabó, ŠKV
1 hlasov
62
Csilla Bálintová, SMK-MKP
1 hlasov
63
Peter Pandy, MOST - HÍD
1 hlasov
64
Tibor Sáradi, SMK-MKP
65
Viktor Palko, MOST - HÍD
66
Alexander Kis-Géczi, NAJ
67
Ján Juhász, MOST - HÍD
68
Adrian Haraszti, NAJ
69
István Takács, SMK-MKP