Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
85,19%
Rudolf Bauer KDS
14,81%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
67,50%
Rudolf Bauer KDS
14,17%
Lukáš Sisák KSS
5,83%
Dominika Palaščáková NOVA
4,17%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,33%
Jaroslav Džunko NEKA
2,50%
Jozef Holečko NEKA
1,67%
Ivan Kuhn OKS
0,83%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER - SD
58 hlasov
2
Viliam Zahorčák, SMER - SD
57 hlasov
3
Ľubica Rošková, SMER - SD
52 hlasov
4
František Farkaš, SMER - SD
50 hlasov
5
Ján Mihalečko, SMER - SD
48 hlasov
6
Jana Cibereová, SMER - SD
48 hlasov
7
Jozef Makohus, SMER - SD
27 hlasov
8
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
9
Oliver Petrík, NEKA
17 hlasov
10
Juraj Brecko, KSS
14 hlasov
11
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
12
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
13
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
14
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
15
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
12 hlasov
16
Pavol Valko, SMS
10 hlasov
17
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
18
Stanislav Gaľa, SNS
9 hlasov
19
Milan Potocký, NEKA
9 hlasov
20
Vladimíra Fortunová, KSS
8 hlasov
21
Branislav Sijka, NEKA
8 hlasov
22
Dagmara Balogová, KSS
8 hlasov
23
Rastislav Tomaš, KSS
8 hlasov
24
Valéria Eľková, NEKA
7 hlasov
25
Milan Kaplan, NOVA
6 hlasov
26
Slavomír Žužo, MS
6 hlasov
27
Rastislav Olexa, NEKA
5 hlasov
28
Miroslav Surmánek, NOVA
5 hlasov
29
Martin Stripai, SMS
5 hlasov
30
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
4 hlasov
31
Imrich Balog, KĽS
4 hlasov
32
Ján Potocký, SMS
4 hlasov
33
Jaroslav Vaľo, SNS
3 hlasov
34
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
35
Jaroslav Ferenc, KĽS
3 hlasov
36
Martin Magura, SMS
3 hlasov
37
Gabriel Timko, SMS
2 hlasov
38
Attila Barkó, SMK-MKP
2 hlasov
39
Tomáš Bubelíny, NOVA
2 hlasov
40
Ján Bednár, NOVA
2 hlasov
41
Juraj Jevin, SaS
2 hlasov
42
Jozef Jusko, ÚSVIT
2 hlasov
43
Slavomír Kešeľ, SRÚS
2 hlasov
44
Matúš Nameš, SNS
2 hlasov
45
Jaroslava Špaková, DS
2 hlasov
46
Andrea Sisák, NEKA
2 hlasov
47
Jaroslav Tokár, SRÚS
1 hlasov
48
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
49
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
50
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
51
Ján Mičuda, NEKA
1 hlasov
52
Mária Uchnárová, SMS
53
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
54
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
55
Gábor Mihók, SMK-MKP

Volebná účasť

21,95
%
2017 1. kolo
10,84
%
2013 2. kolo
16,93
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,95%
2013 2. kolo 10,84%
2013 1. kolo 16,93%