vyberte rok
Zemplínska Nová Vesokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
62,11%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
24,84%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,11%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,11%
Jarmila Tkáčová SNS
1,86%
Róbert Bačinský NEKA
1,24%
Jozef Bobík NEKA
1,24%
Rudolf Botka NP
1,24%
Jozef Červenák RIS
0,62%
Lukáš Sisák KSS
0,62%
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

24,06
%
2017 1. kolo
8,44
%
2013 2. kolo
26,17
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,06%
2013 2. kolo 8,44%
2013 1. kolo 26,17%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
67 hlasov
2
Jana Mondiková, SMER-SD
48 hlasov
3
Július Hajdu, SMER-SD
43 hlasov
4
Róbert Puci, SMER-SD
37 hlasov
5
Rastislav Petrovič, SMER-SD
36 hlasov
6
Martin Galgoczy, NEKA
27 hlasov
7
Gabriel Garanič, NEKA
27 hlasov
8
Tichomír Kačo, ŠKV
26 hlasov
9
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
26 hlasov
10
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
26 hlasov
11
Peter Bačkovský, ŠKV
24 hlasov
12
Štefan Duč, NEKA
24 hlasov
13
Michaela Ducárová, ŠKV
18 hlasov
14
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
15
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
16
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
17
Libuša Babuľaková, ŠKV
14 hlasov
18
Radoslav Rendeš, ŠKV
14 hlasov
19
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
20
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
21
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
11 hlasov
22
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
23
Milan Malý, KSS
10 hlasov
24
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
25
Slavomír Illeš, NEKA
9 hlasov
26
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
27
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
28
Jozef Gamrát, NEKA
8 hlasov
29
Michal Magnes, SNS
7 hlasov
30
Karol Pataky, MOST - HÍD
7 hlasov
31
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
32
Marián Vanci, ŠKV
7 hlasov
33
Štefan Kandráč, NP
7 hlasov
34
Terézia Stanková, NEKA
6 hlasov
35
Gejza Sačko, MOST - HÍD
6 hlasov
36
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
37
Gustáv Liszkai, SMER-SD
6 hlasov
38
Katarína Kasardová, KSS
6 hlasov
39
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
40
Peter Figeľ, DS
5 hlasov
41
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
42
Iveta Solomonová, KSS
5 hlasov
43
Jozef Horváth, MOST - HÍD
4 hlasov
44
Edina Kocsisová, NEKA
4 hlasov
45
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
46
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
47
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
48
Zoltán Mento, NEKA
3 hlasov
49
Peter Bielek, SNS
3 hlasov
50
Antónia Hrabská, ŠKV
3 hlasov
51
Peter Pandy, MOST - HÍD
3 hlasov
52
Peter Rico, MOST - HÍD
3 hlasov
53
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
54
Ján Seman, ŠANCA
3 hlasov
55
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
56
Jozef Želinský, MOST - HÍD
2 hlasov
57
Viktor Palko, MOST - HÍD
2 hlasov
58
Marta Hrobová, ÚSVIT
2 hlasov
59
Csaba Furik, SMK-MKP
2 hlasov
60
Alexander Kis-Géczi, NAJ
2 hlasov
61
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
62
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlasov
63
Adrian Haraszti, NAJ
1 hlasov
64
Csilla Bálintová, SMK-MKP
1 hlasov
65
István Takács, SMK-MKP
1 hlasov
66
Zoltán Ilko, SMK-MKP
67
Ján Juhász, MOST - HÍD
68
Tibor Sáradi, SMK-MKP
69
Dionýz Szabó, ŠKV