Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
71,67%
Rudolf Bauer KDS
28,33%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
40,37%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
34,78%
Rudolf Bauer KDS
13,04%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,35%
Dominika Palaščáková NOVA
3,11%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,24%
Jaroslav Džunko NEKA
1,24%
Jozef Holečko NEKA
1,24%
Lukáš Sisák KSS
0,62%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Robert Engel, NEKA
140 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
56 hlasov
3
Juraj Sobek, SMER - SD
52 hlasov
4
Róbert Puci, SMER - SD
29 hlasov
5
Vladimír Dvorový, SMER - SD
29 hlasov
6
Marián Kolesár, NEKA
29 hlasov
7
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
24 hlasov
8
Magdaléna Haburová, NEKA
24 hlasov
9
Štefan Tatranský, KSS
23 hlasov
10
Ľubomír Bulla, NEKA
22 hlasov
11
Juraj Selecký, NEKA
21 hlasov
12
Tichomír Kačo, NEKA
20 hlasov
13
Jana Mondiková, SMER - SD
18 hlasov
14
František Tomko, NEKA
17 hlasov
15
Štefan Duč, NEKA
15 hlasov
16
Miroslav Tóth, SMER - SD
14 hlasov
17
Ladislav Bodnár, NEKA
12 hlasov
18
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
19
Jozef Horváth, SMER - SD
10 hlasov
20
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
21
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
9 hlasov
22
Juliana Pašková, NEKA
9 hlasov
23
Rastislav Petrovič, SMER - SD
8 hlasov
24
Zlatica Čeplíková, NEKA
8 hlasov
25
Martin Begala, NEKA
8 hlasov
26
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
7 hlasov
27
Jaroslav Soták, NEKA
6 hlasov
28
Terézia Kačová, NOVA
6 hlasov
29
Gejza Gore, NEKA
6 hlasov
30
Peter Figeľ, DS
6 hlasov
31
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
32
Miloš Kubica, NEKA
5 hlasov
33
Andrej Kocák, MS
5 hlasov
34
Edita Anthony, SaS
4 hlasov
35
Ľubomír Princík, NEKA
4 hlasov
36
Iveta Kohanová, NEKA
4 hlasov
37
Mikuláš Balog, EDS
4 hlasov
38
Ján Lukáč, SMS
3 hlasov
39
Igor Balog, SRÚS
3 hlasov
40
Tibor Jánošík, NOVA
3 hlasov
41
Csaba Furik, SMK-MKP
3 hlasov
42
Ľudovít Tóth, SĽS
3 hlasov
43
Matúš Hada, KĽS
3 hlasov
44
Martin Galgoczy, NEKA
3 hlasov
45
Ladislav Szilágyi, SaS
2 hlasov
46
Miloš Ferko, NOVA
2 hlasov
47
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
48
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
49
Ladislav Illés, SMK-MKP
1 hlasov
50
Peter Pető, NEKA
1 hlasov
51
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
52
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
53
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
54
Ján Tomáš, NEKA
1 hlasov
55
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
56
Vladimír Juroš, MS
1 hlasov
57
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
58
Jaroslav Konečný, NEKA
1 hlasov
59
Michaela Kapustníková, NOVA
1 hlasov
60
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
1 hlasov
61
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
62
Mária Szuperák, SMK-MKP
63
Pavel Szijjártó, SĽS
64
Katarína Mischurová, NEKA
65
József Kopasz, SMK-MKP
66
László Farkas, SMK-MKP
67
Aneta Horváthová, EDS

Volebná účasť

24,06
%
2017 1. kolo
8,44
%
2013 2. kolo
26,17
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,06%
2013 2. kolo 8,44%
2013 1. kolo 26,17%